Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Бесплатный роуминг в Европе от украинских мобильных операторов

 • Провайдери супутникового ТБ долучаться до удосконалення законодавчої бази галузі


  1 июня 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Провайдери супутникового ТБ долучаться до удосконалення законодавчої бази галузі01 червня, 2010 «Віжн ТБ» (ТМ Viasat) взяв участь у зустрічі голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Володимира Манжосова з представниками українських ліцензованих супутникових провайдерів. В ході зустрічі були обговорені актуальні проблеми галузі, зокрема питання ліцензування операторів платного телебачення та доопрацювання законодавчої бази.

  На зустрічі, зокрема, обговорювалося питання удосконалення процедури ліцензування супутникових провайдерів з урахуванням особливостей поширення сигналу за допомогою супутника. Також йшлося про організацію заходів по перешкоджанню незаконній діяльності іноземних провайдерів платного телебачення, які сьогодні надають послуги на території України нелегально.

  Серед іншого, учасники обговорення підняли тему необхідності адаптації існуючого законодавства у сфері телебачення та радіомовлення з урахуванням особливостей ринку платного супутникового ТБ. Зокрема, йшлося про трансляцію іноземних програм, контент яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне мовлення і ретрансляція яких на території України не обмежується. Оператори запропонували перейти від дозвільного до заборонного принципу формування списку таких каналів. На думку операторів, такий принцип був би більш ліберальним та практичним для всіх учасників ринку платного ТБ, включно з кабельним операторами, IPTV та ін.

  За результатами зустрічі було прийняте рішення про необхідність регулярних консультацій з метою розробки загальних підходів до рішення нагальних проблем галузі, зокрема щодо перегляду законодавства у сфері ТБ та регулюючих документів Нацради.

  Оксана Ферчук, генеральний директор «Віжн ТБ»: «Ми раді долучитися до професійної дискусії задля удосконалення ринку платного супутникового ТБ в Україні. В умовах динамічного розвитку галузі вкрай важливо запроваджувати єдині легальні стандарти роботи на ринку. Сьогодні ми маємо міжнародний досвід, який сприятиме формуванню цивілізованого ринку телебачення в Україні та наданню українцям якісного телевізійного продукту».


  «ВІЖН ТБ» (VIASAT)

  Перший ліцензований провайдер платного цифрового супутникового телебачення в Україні, що пропонує послуги під торговою маркою Viasat. Послуга Viasat надається з 1991 року в Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Естонії, Латвії та Литві.

  Канали Viasat транслюються в 24 країнах світу. Загальна кількість телеглядачів Viasat у світі становить більш ніж 100 мільйонів людей.

  www.viasat.ua


  Источник: Пресс-служба «ВІЖН ТБ»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.