Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стоит ли покупать запчасти для авто в Интернете

 • ТРК «Україна» планує підписати угоду з Шустером до кінця травня


  11 мая 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  ТРК «Україна» планує продовжити співпрацю з «Савік Шустер студія» на осінній сезон, однак формат програми буде дещо змінено. Про це ТК сказав генеральний директор ТРК «Україна» Вальдемар Дзікі.

  За його словами, сьогодні контракт з продакшном ще не підписано, однак укласти нову угоду компанії планують до кінця травня.

  «Ми майже закінчуємо розмову про те, як будемо формувати осінь з Савіком. Я думаю, що буде щось нове, будемо щось змінювати. Але ми хочемо продовжити співпрацю з Савіком Шустером, і ми його бачимо, як сильного партнера для нашого програмування на осінь. І я не думаю, що тут будуть якісь проблеми. Але оскільки ми зараз у переговорному процесі, сказати стовідсотково я не можу», - сказав він.

  Окрім цього, на новий сезон канал планує і запуск політичного проекту Андрія Данилевича. Нагадаємо, 20 травня стартує його проект «Відкритий доступ». Однак, за словами пана Дзікого, цей проект - лише пілотна серія програм, яка складатиметься з 3-4 випусків.

  «Ми хочемо подивитись, як реагуватимуть наші глядачі на цю форму. Якщо реакція буде хороша, то програма вийде у повноцінному режимі. Треба шукати різні форми для політичних ток-шоу. Тому що, на мою думку, Данилевич дуже хороший і талановитий ведучий, з яким ми плануємо працювати, і довкола нього хотілося б побудувати цікаву програму», - сказав Дзікі, зауваживши, що на каналі також розглядають кандидатури інших ведучих для проектів нового сезону.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.