Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

На телеканалі «1+1» є достатньо закритих тем – кореспондент ТСН Кудімов


7 мая 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Журналісти вимагають «негайно припинити ручне керування телевізійною службою новин»

Журналісти «Телевізійної служби новин» (ТСН) заявляють про запровадження цензури на телеканалі «1+1». Про це йдеться у їхньому відкритому листі. Журналісти вимагають «негайно припинити ручне керування» «Телевізійною службою новин», припинити «ганебну практику впровадження «директив», «цінних вказівок» і заборони тих чи інших тем», а також повернути базові принципи журналістики: об'єктивність, збалансованість і рівновіддаленість від політичних сил. Водночас журналісти каналу просять міжнародні організації, зокрема ПАРЄ, ОБСЄ звернути увагу на цю проблему, допомогти українським журналістам зберегти свободу слова. Радіо Свобода поспілкувалося із кореспондентом ТСН Сергієм Кудімовим і запитало, в чому полягає цензура на телеканалі 1+1.- Схема виглядає наступним чином. Виїжджає кореспондент на певну тему. Приїздить, робить сюжет. На цій темі він побачив кілька моментів, критичних стосовно чинної влади. Ці моменти він висвітлює у матеріалі. Сюжет редактори затверджують, всі вичитують, він монтується. Далі два шляхи. Перед ефіром може подзвонити генеральний директор, і це були такі приклади, і сказати, що треба поміняти цей абзац. Так збігається, що цей абзац - це той абзац, де є критика чинної влади. Оскільки переробляти уже нікому, оскільки фізично журналіста вже немає, то цей абзац просто викидається. Без цього абзацу сюжет стає абсолютно не зрозумілим. Друга схема - це сюжет можуть просто заборонити. Дзвонить генеральний директор, перед ефіром чи під час ефіру, і каже, що цей сюжет заморожено. На запитання випускових, чому, ніяких пояснень. Просто заморожено - і все. За дивним збігом обставин це стосується сюжетів, де так чи інакше, можливо, в негативному контексті, згадується нинішня українська влада.- Чи ви вже зустрічалися з керівництвом телеканалу? Що вони говорять?

- Керівництво телеканалу, так само, як і ми, у відкритому листі до українського народу відповіло на одному з українських інтернет-ресурсів, що підписанти, тобто ми, плутають свої політичні уподобання, свої політичні симпатії, з журналістськими стандартами.- Чи є на телеканалі якісь закриті теми, про які заборонено говорити?

- Безапеляційно закрили тему про дружину Президента. Закрили тему щодо правової оцінки заяви Президента у Парламентській асамблеї Ради Європи стосовно геноциду. Достатньо є тем, які просто зарубані ще до того, як вони починають розроблятися.- Які ваші подальші дії?

- Ми нічого особливого не вимагаємо. Ми не вимагаємо підвищення зарплати, щоб за нами додому приїздили автомобілі, чи розвозили після зйомок. Ми хочемо нормально працювати.Якщо я їду на зйомку і бачу якийсь там перекіс чинної влади, я говорю про це. Але я даю можливість сказати представникові цієї влади. Я приїжджаю, я хочу, щоб цей матеріал вийшов, щоб усі побачили оцю ситуацію, почули ту і іншу сторону, зробили свої висновки. А я не хочу приїхати на роботу і потім не побачити цей сюжет в ефірі чи побачити його пошматованим, абсолютно нікчемним і ні про що. Оце все, чого ми хочемо.Ми для себе вирішили: якщо отаке триватиме, ми будемо публічно про це говорити, а якщо це буде настільки масовим, що на нас не звертатимуть уваги, то ми залишаємо за собою можливість страйкувати.За словами кореспондета ТСН Сергія Кудімова, 7 травня вранці має відбутися зустріч підписантів із генеральним директором телеканалу 1+1 Олександром Ткаченком.

Источник: Радіо Свобода
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.