Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Концерн РРТ підпорядкують Держкомтелерадіо після 4 травня


  29 апреля 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Урядове засідання, яке схвалить повернення Концерну РРТ до сфери управління Державного комітету телебачення і радіомовлення від Міністерства транспорту і зв'язку, відбудеться після 4 травня. Про це на прес-конференції 29 квітня повідомив голова Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк.

  За його словами, погоджені документи вже знаходяться в урядовому комітеті, який очолює Борис Колесников.

  «Досвід управління Держкомтелерадіо Едуардом Прутніком переконує, що Концерн, який на 90% виконує замовлення для розповсюдження програм телебачення і радіомовлення, має підпорядковуватися комітету, який може на це впливати, а не відомству, яке далеке від телерадіомовлення й має інші цілі й завдання», - зазначив Юрій Плаксюк.

  Перепідпорядкування Концерну, на його думку, особливо актуальне, враховуючи важливість впровадження цифрового телебачення. «Цим має перейматися Концерн - монополіст, який єдиний може забезпечити в стислі терміни побудову мережі цифрового телебачення. Всі інші компанії переслідують інші інтереси», - сказав він.

  На думку Юрія Плаксюка, після перепідпорядкування Концерну Держкомтелерадіо, у КРРТ має з'явитися заступник генерального директора з питань впровадження цифрового телебачення.

  Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 14 квітня (останнє засідання, у якому брав участь Юрій Плаксюк як член Нацради) відмовила Концерну РРТ у видачі ліцензії провайдера цифрового телебачення.

  Як повідомляла ТК, уряд розробив проект постанови про передачу Концерн РРТ зі сфери управління Мінтрансзв'язку в підпорядкування Держкомтелерадіо.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.