Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Без компромиссов: компактность и мощность в одном лэптопе
 • Что такое роутер Wi-Fi?
 • Основные причины неисправности стиральных машин

 • Нацрада не визначила переможців у конкурсі на цифрові канали в Києві


  28 апреля 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 28 квітня підбила підсумки конкурсу на отримання ліцензій на мовлення з використанням цифрових телеканалів у місті Києві, оголошеного 31 грудня 2009 року (рішення про конкурс ухвалене 30 грудня).

  Нагадаємо, на конкурс виносилися 43 ТВК (7 програм у стандарті DVB-T, провайдер ТОВ «ТРК Експрес-інформ»), 64 ТВК (7 програм у стандарті DVB-T, провайдер - ТОВ «Гамма-консалтинг») і 41 ТВК (2 програми в стандарті HDTV, провайдер - ДП «Ера-продакшн»).

  З 16 конкурсних пропозицій мовників зацікавили всього п'ять, на кожну з яких виявилося по одному претенденту, які так і не змогли набрати достатню кількість голосів членів Нацради:

  41/1ц ТВК (спортивна програма) - ТОВ «Поверхность Спорт-ТВ», м. Київ («Спорт HD») - 2 голоси (4 - проти всіх);
  43/2ц ТВК - ПІІ у формі ТОВ «ТРК НБМ», м. Київ (5 канал) - 2 голоси (4 - проти всіх);
  43/3ц ТВК - ТОВ «Ар ю м'юзик», м. Київ (Ru Music) - 0 голосів (6 - проти всіх);
  43/4ц ТВК - ТОВ «Новини 24 години», м. Київ (News One) - 1 голос (5 - проти всіх);
  64/4ц ТВК - ЗАТ «Українська незалежна телерадіокомпанія "Заграва"», м. Київ (Перший діловий) - 2 голоси (4 - проти всіх).

  Оскільки переможці не були визначені, а на канали 41/2ц (музична програма), 43/3ц, 43/5ц, 43/6ц, 43/7ц, 64/1ц, 64/2ц, 64/3ц, 64/5ц, 64/6ц, 64/7ц претендентів не виявилося, всі канали, виставлені на конкурс, віднесені до резерву Національної ради.

  «Звичайно, прикро, що немає результатів конкурсу по цифрі, тому що це є одним з пріоритетів Національної ради. Жодна із сьогоднішніх аргументацій і пояснень (конкурсантів), на жаль, не є переконливими для членів Національної ради», - прокоментувала на брифінгу результати конкурсу заступник голови Нацради Лариса Мудрак.

  Член Нацради Тетяна Лебедєва додала, що результати конкурсу - закономірні, оскільки Нацрада керувалися тим, що слід напрацювати загальну концепцію розвитку цифрового телебачення. «Перш за все треба зрозуміти загальну концепцію (розвитку цифри). Зараз Міжвідомча робоча група, до якої входить голова Національної ради, готова поєднати зусилля. А проліцензувати якісь окремі канали і відокремити це від глобального бачення, як нам будувати наше цифрове майбутнє, було б дивно», - відзначила вона.

  Нагадаємо, наприкінці 2005 року Нацрада оголосила конкурс на експериментальне цифрове мовлення на 41-му, 43, 51 та 64 телеканалах у м. Києві. У березні 2006 року були визначені переможці, які отримали право транслювати по чотири цифрові телепрограми:

  ДП «Ера-продакшн» на 41 ТВК: «Ера»/Перший національний, К1, «Київ» та К2;
  ТОВ «ТРК "Експрес-Інформ"» на 43 ТВК: 5 канал, «7», «MTV-Україна» та «Мегаспорт»;
  ТОВ «УЦТМ» на 51 ТВК: КДТРК, ТОНІС, «1+1» та «Гравіс»;
  ТОВ «Гамма-Консалтинг» на 64 ТВК: «Гамма», ICTV, Новий та М1.

  Ліцензії провайдерам видали терміном до 20 квітня 2016 року, кількість та перелік програм, які вони ретранслюють, можуть змінюватися згідно з рішенням Національної ради.

  Після рішення Нацради у квітні 2008 року, що перехід на «цифру» відбуватиметься тільки в стандарті MPEG-4, Нацрада попросила провайдерів експерименту дати свої пропозиції щодо реорганізації мовлення і переходу на нові стандарти. У жовтні 2008 року «Ера-продакшн» запропонувала Нацраді оголосити на власній 41 ТВК у Києві (потужність передавача 1,3 кВт) конкурс на мовлення в стандарті високої чіткості (high definition, HD). 28 жовтня 2009 року Нацрада не визначила переможців HD через брак заявок і оголосила повторний конкурс.

  Нинішній конкурс був оголошений, як пояснив член Нацради Ігор Курус, тому що провайдери на цих телеканалах мають ліцензії, а мовники працюють «в напівлегальному стані»: раніше провайдерам дозволили заключати тимчасові угоди з мовниками на поширення сигналу, але експеримент закінчився, і слід було підвести все під дію законодавства.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.