Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Львівська облрада прийняла рішення про вихід зі співзасновників «УТ-Захід»


21 апреля 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Львівська обласна рада доручила комунальному підприємству «Телекомпанія "Львів-ТБ"» вийти зі складу співзасновників ТОВ «Телерадіокомпанія "УТ-Захід"» до 1 серпня 2010 року. За таке рішення проголосували 84 депутати на сесії Львівської облради сьогодні, 20 квітня, повідомляє ZIK.

Таке рішення депутати прийняли, заслухавши звіт голови тимчасової контрольної комісії Петра Колодія. Комісія рекомендувала депутатам прийняти рішення про вихід телекомпанії «Львів-ТБ» зі складу співзасновників ТРК «УТ-Захід».
Львівська облрада також доручила комунальному підприємству «Телекомпанія "Львів-ТБ"» напрацювати механізм взаємовигідної співпраці з «УТ-Захід».

Тимчасова контрольна комісія облради була створена 24 листопада 2009 року після того, як на Львівській ОДТРК, яка ділить ефір з телеканалом «УТ-Захід», стався силовий конфлікт.

Проект «УТ-Захід», як писала ТК, був ініційований два роки тому генеральним директором телекомпанії «Львів-ТБ» Михайлом Хвойницьким і передбачав об'єднання 8 комунальних телемовників Західної України в єдиний канал з ефірним, кабельним і супутниковим розповсюдженням. 23 квітня Львівська обласна рада, що є засновником «Львів-ТБ», погодилась на створення такого телеканалу. Інвестором проекту виступив львівський бізнесмен, власник футбольного клубу «Карпати» Петро Димінський.

Представник Петра Димінського Ігор Дедишин повідомляв журналістам, що співзасновниками ТОВ «ТРК "УТ-Захід"» є три структури: КП «Львів-ТБ» в особі Львівської обласної ради, телекомпанія «Міст ТБ», якій належить 33,3%, а також ТОВ «Бізнес медіа активи». «Засновували телекомпанію "УТ-Захід" три структури: "Львів-ТБ", "Міст ТБ" і ТРК "УТ-3", яка була створена в жовтні 2007 року і придбала корпоративні права на ТОВ ТРК "Міст ТБ" і увійшла в засновники разом із "Львів-ТБ" рішенням сесії Львівської облради від 10 березня 2009 року», - пояснив він. Згодом, за його словами, ТОВ «Бізнес медіа активи» придбало корпоративні права ТРК «УТ-3» і стало співвласником «УТ-Захід».

Компанії «Львів-ТБ», «Міст ТБ» і Львівська ОДТРК володіють ліцензіями на ефірне мовлення з використанням 12 ТВК у Львові. «Міст ТБ» і «Львів-ТБ» співпрацюють в рамках єдиного телепроекту «УТ-Захід». У листопаді 2009 року на Львівській ОДТРК стався силовий конфлікт, оскільки мовники не змогли узгодити між собою ефірний час.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.