Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

ТВі звернувся до Януковича зі шпальт The Washington Post


12 апреля 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
12 квітня в американській газеті The Washington Post було надруковано звернення журналістів телеканалу ТВi до Президента України Віктора Януковича з приводу втручання СБУ у діяльність засобів масової інформації. Про це «Телекритику» повідомив відділ зв'язків з громадськістю телеканалу.

Звернення перекладено англійською мовою і надруковане під плашкою «Реклама». Вартість розміщення на каналі не розголошують.

«Мета публікації (у Washington Post, - ТК) була така: журналісти не дочекалися відповіді на поставлені ними запитання, що можливо, пов'язано з тим, що президента про цей лист не поінформували, а голова Служби безпеки був настільки заклопотаний, що в нього не було часу зайти в інтернет. Телеканал вирішив розмістити це звернення в газеті тієї країни, де зараз перебувають президент і голова СБУ», - пояснив PR-менеджер каналу Олег Гулик.

Нагадаємо, на початку квітня ТВі заявив у відкритому листі до Віктора Януковича, що став об'єктом тиску з боку Служби безпеки України. Приводом до написання листа стали звернення СБУ до Нацради з вимогами документів по конкурсу на телерадіочастоти від 27 січня, а також лист від СБУ до регуляторного органу з проханням перевірити супутникову платформу «Поверхность Спорт ТВ», в якому увагу регуляторів звернено на трансляцію каналу ТВі (пізніше СБУ пояснив останній випадок як прикру технічну помилку і перепросив у каналу).

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.