Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать первые лыжи?

 • Гендиректор запорізького каналу «Алекс» звільнився через тиск власників


  30 марта 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Генеральний директор запорізької телекомпанії «Алекс» Володимир Кузенко заявляє, що звільнився через втручання власників в «економічну та редакційну політику каналу». Про це йдеться на сайті телекомпанії.

  У повідомленні зазначено, що власники телекомпанії вдавались до дій, які суперечать статуту ЗАТ «Телекомпанія "Алекс"» та законодавству України.

  У коментарях ТК Володимир Кузенко наголосив, що власники каналу намагались створити керуючу компанію, яка диктувала свої умови щодо фінансової діяльності та висвітлення тих чи інших подій.

  «Власник почав нам розповідати, з ким " дружити", а з ким ні. І коли конфлікт сягнув апогею, у власника вистачило розуму підписатись під документом, яким він заборонив керівництву каналу укладати будь-яку угоду без письмової згоди з ним і витрачати кошти без письмового узгодження з ним особисто», - сказав Кузенко.

  Така позиція власника викликала конфлікт, в результаті якого гендиректора було відсторонено від виконання обов'язків «на час перевірки компанії».

  Однак, за словами Кузенка, статут телекомпанії не передбачає наявність керуючої компанії і містить розділ, де йдеться, що генеральний директор компанії витрачає кошти на свій розсуд.

  До того ж, як повідомив пан Кузенко, керівна структура - створена власниками юридично не оформлена: «Я від самого початку говорив, щоб ця структура має бути оформлена законодавчо. Я не хочу бути генеральним директором - "хлопчиком на побігеньках", я хочу керувати компанією відповідно до статуту з усіма правами та обов'язками. А зараз мені кажуть, що ми зобов'язані заробляти, а витрачатимуть вони».

  Також Володимир Кузенко надав ТК копю протоколу засідання Наглядової ради ЗАТ "Алекс", де було вирішено"делегувати права здійснення оперативного контролю за фінансово-господарською діяльністю компанії підприємством ТОВ "Мотор-Інтерконс".

  Як сказав ТК пан Кузенко, власниками телекомпанії є батько й син В'ячеслав та Олександр Богуслаєви ( В'ячеслав Богуслаєв генеральний директор АТ «Мотор Січ»).

  Голова Наглядової ради телекомпанії «Алекс» Михайло Молчанов у коментарях ТК зазначив, що йому не відомі випадки втручання в економічну та редакційну політику каналу з боку власників. «Він звільнився за власним бажанням. Це його особисті питання та його особиста думка», - зазначив він.

  На сьогодні обов'язки генерального директора «Алексу» виконує Наталія Маренко.

  Источник: telekritika
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.