Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020
 • Советы по выбору электромясорубки

 • Оксана Зинов’єва пішла з медіагрупи «Україна»


  15 марта 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Оксана Зинов'єва залишає посаду директора тематичного телеканалу «Новини», що входить у медіагрупу ТРК «Україна». Цю інформацію ТК підтвердила прес-служба каналу, зазначивши, що рішення було прийняте за обопільною згодою сторін у зв'язку зі змінами в структурі компанії.

  Також прес-служба повідомляє, що відповідно до довгострокових планів розвитку буде створене інформаційне агентство, мета якого - вирішення завдань для всіх телеканалів, що входять у медіа-групу. При цьому в прес-службі уточнили, що група не відмовляється від планів запуску інформаційного телеканалу «Новини».

  Зв'язатися з пані Зинов'євою ТК не вдалося. За інформацією джерел «Дусі», з каналу пішли й інші люди, які працювали над запуском «Новин».

  Раніше ТК з посиланням на «Дусю» повідомила про те, що Оксана Зинов'єва написала заяву про звільнення. А генеральний директор ТРК «Україна» Вальдемар Дзікі зазначив, що в групі відбудеться реструктуризація.

  Нагадаємо, Оксана Зинов'єва призначена на посаду директора ТРК «Новини» 1 вересня 2008 року. Однак у липні 2009 року прес-служба медіагрупи «Україна» вже повідомляла, що Оксана Зинов'єва вирішила залишити посаду директора ТРК «Новини», а сайт «Дуся» писав, що вона може очолити новинну службу «1+1». Але тоді Оксана Зинов'єва повернулась в медіагрупу «Україна» і навіть запустила на каналі політичний проект «Готовий відповідати».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.