Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • 8,5% акцій ТОНІСу виставлять на продаж у процесі ліквідації «Трансбанку»


  1 марта 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Тимчасовий адміністратор «Трансбанку» Олександр Андрійчук звернувся до правління Національного банку України з проханням сьогодні, 1 березня, ухвалити рішення про ліквідацію установи. У процесі ліквідації банку на продаж будуть виставлені 8,5% акцій телеканалу ТОНІС.

  З початком ліквідації вкладники «Трансбанку» отримають кошти з Фонду гарантування вкладів фізосіб, але для виконання вимог перед іншими кредиторами ліквідатору слід продати акції телеканалу ТОНІС, що належать банку.

  «Є близько 50 млн грн вкладів, що перевищують 150 тис. грн, і банк буде розраховуватися з ними за рахунок коштів від продажу активів. Але акціонери займають позицію, направлену на виведення активів, пов'язаних з акціями ТОНІСу, з власності банку», - сказав газеті Олександр Андрійчук.

  За даними НБУ, на 1 січня Володимир Костерін напряму володів 11,44% «Трансбанку», 72,93% - через «КК "Партнери"». Серед власників телеканалу ТОНІС були «КК "Партнери"» (60,42%), Володимир Костерін (15,02%) і «Трансбанк» (8,46%).

  Керуючий партнер юридичної компанії «Ольга Демченко і партнери» Ростислав Кравець пояснив «Коммерсанту», що з оголошенням ліквідаційної процедури знімаються арешти й заборони на відчуження майна, і його легше буде продати. За словами джерел газети, на акції ТОНІСу є покупець, але запропонована сума не влаштувала власника.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.