Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Советы по выбору кулера для воды
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • «Воля» починає переводити абонентів на «цифру» і у Львові


  23 февраля 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Компанія «Воля» починає у Львові поетапну програму переходу на цифровий формат телебачення, повідомляє піар-служба компанії. З 1 березня на одному із сегментів мережі у Львові, де вже проведено підготовчі технічні роботи, буде вимкнений аналоговий сигнал.

  У Львові послуги під брендом «Воля-Львів» надає ТОВ «Львівські телекомунікаційні системи». Пакети програм у цифровій якості були запропоновані абонентам з 2008 року. Таким чином, Львів став другим містом України, де «Воля» запровадила цифрове телебачення.

  «Проект переходу на цифрову технологію в Києві, що розпочався у 2003 році, вже майже завершено. Пакети програм у цифровому форматі було запущено у Львові, Полтаві, Криму, Вінниці і тестуються в Харкові. Програму розраховано на 3-5 років, і ми очікуємо, що у Львові нам вдасться цілком перевести телекомунікаційну мережу на цифрову технологію до 2012 року - дати проведення футбольного чемпіонату Європи в Україні», - коментує президент компанії «Воля» Сергій Бойко.

  Компанія розробила поетапний план інформування для абонентів у Львові. Як наголошує піар-служба, ведеться робота з індивідуального інформування, організовані виїзні бригади консультантів, які допомагають із підключенням та навчають користуватися новим обладнанням. Крім того, запроваджено окрему «гарячу лінію» для звернень, залучено ЗМІ та експерти галузі для популяризації цифрової технології.

  За словами пана Бойка, перехід на цифрову технологію дозволить компанії зменшити затрати на обслуговування зношеного аналогового обладнання.

  Нагадаємо, що перехід на цифрові носії і вимкнення аналогу відбувся спочатку в Києві та викликав скарги абонентів до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та Антимонопольного комітету України. Причиною несприйняття глядачами нововведень було визнано незадовільну роз`яснювальну кампанію. Також значною групою скаржників, за версією компанії, стали глядачі, які несанкціоновано підключалися до аналогової мережі «Волі» і втратили можливість отримувати сигнал у зв`язку з переходом на нову технологію.


  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.