Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Група «Інтер» подала ще два позови проти Нацради


  17 февраля 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Телеканали Enter Music і Enter Film з групи «Інтер», услід за НТН, подали позови проти Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про оскарження результатів конкурсу, підбитих 27 січня.

  Як повідомив на брифінгу в. о. голови Нацради Андрій Мирошніченко, Нацрада з деталями позовів поки не ознайомлена. За його словами, 16 лютого регуляторний орган отримав постанову про відкриття виконавчого провадження у справі за позовом ТОВ «ТРК "Кіно ТВ"» (Enter Film), а 17 лютого - ухвалу на забезпечення позову ТОВ «ТРК "Музика ТВ"» (Enter Music). Обидва документи зупиняють дії Нацради з ліцензіями переможців конкурсу.

  «Дивна ситуація: самих позовних заяв ми не маємо. Предмет оскарження ми можемо читати тільки між рядків. Це продовження позову, який подала "Служба інформації" (НТН - ред.). Вони йдуть далі - забороняють нам здійснювати будь-які дії з ліцензіями, які видані на підставі рішень, прийнятих на цьому конкурсі», - зазначив керівник Нацради.

  Також, за інформацією Андрія Мирошніченка, телеканал НТН, який вже оскаржує в суді результати конкурсу, подав скаргу ще й до Генеральної прокуратури. Однак її зміст йому не відомий.

  «Незважаючи на наявність судових позовів, ми до компаній будемо ставитися об'єктивно», - відгукнувся він на судові претензії групи «Інтер».

  Нагадаємо, конкурс ефірних телечастот був оголошений 9 жовтня (рішення про конкурс було прийняте 30 вересня). Загалом на конкурс було виставлено 92 частоти з передавачами малої потужності (10 Вт) й обсягом мовлення 24 години на добу. Участь у ньому взяли 42 телекомпанії: 25 регіональних і 17 київських, які разом подали 525 заявок. 27 січня Нацрада підбила підсумки. Переможцями конкурсу стали 17 компаній. Найбільше частот отримали телеканали ТВі і 5 канал. Група «Інтер» виграла 20 частотних присвоєнь.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.