Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Нацрада відмовила Одеському ОРТПЦ у видачі ліцензії провайдера цифрового мультиплексу МХ-2


29 января 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 27 січня відмовила державному підприємству «Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр» у видачі ліцензії провайдера програмної послуги на цифровому загальнонаціональному каналі мовлення МХ-2 у стандарті DVB-T (MPEG-4).

Члени Нацради мотивували свою відмову тим, що загальнонаціональний мультиплекс, яким є МХ-2, має розганятися з Києва, а Одеський ОРТПЦ, на їхню думку, має плани тільки щодо Одеської області. Тож вони вважають, що доречніше було б отримати заяву від Концерну РРТ.

«Одеський телецентр є окремим підприємством, яке входить у Концерн як суб'єкт господарської діяльності. Він мав право подати заяву. Раніше Національна рада вимагала ліцензії від кожного нашого підприємства. І я думаю, нічого страшного в цьому нема, тому що весь Концерн працює в єдиному циклі, незалежно, чи то філіал, чи то підприємство. Ми побажаємо Нацраді з бажанням розвивати цифрове телебачення, а не відмовляти за формальними ознаками. Бо ми (Концерн) робимо єдину справу», - прокоментував рішення Нацради віце-президент КРРТ Олександр Півнюк.

За його словами, Концерн уже підготував весь пакет документів і подасть заяву на провайдерську ліцензію до Нацради. Нагадаємо, що КРРТ уже заявляв про такі наміри. Затримка пов'язана із зібранням у телерадіокомпаній листів про наміри співпрацювати з КРРТ.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.