Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Відео Інтернешнл Україна» продаватиме рекламний час ТОНІСа, ТВі, «24» та Star TV


24 декабря 2009 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
«Відео Інтернешнл Україна» - дочірня компанія найбільшого в Росії продавця телевізійної реклами «Відео Інтернешнл» - домовилася про співпрацю з телеканалами ТОНІС, ТВі, «24» та Star TV. Про це ТК повідомив директор компанії Валерій Маштаков.

За його словами, відповідні угоди перебувають на стадії підписання. В усіх випадках мова йде про ексклюзивні умови, тобто з іншими селерами ці канали працювати не будуть.

Засади співпраці - наявність зобов'язань щодо суми рекламних зборів, принцип оплати послуг компанії тощо - не розголошуються.

Цікаво, що про початок співпраці з каналом «24» раніше встиг заявити інший сейлз-хаус - Maxximum Adv. Генеральний директор каналу Роман Андрейко пообіцяв пояснити колізію, ТК сподівається отримати його коментар найближчим часом.

Як раніше повідомляла ТК, група «Відео Інтернешнл», що пішла з України на початку 2009 року через розрив контракту з «1+1», вирішила повернутися. В українському офісі, окрім Валерія Маштакова, з відомих у рекламному середовищі людей працюватимуть Юрій Слободянюк та Ольга Єрмоленко. Загалом штат компанії налічуватиме близько 20 осіб.

Детальнішу інформацію читайте на ТК незабаром в інтерв'ю Валерія Маштакова

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.