Навигация

Популярные статьи
 • Как получить дубликат водительских прав

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  АМКУ перевірить, чому у «Волі» подешевшав соціальний і подорожчали великі пакети


  23 декабря 2009 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Антимонопольний комітет України вирішив перевірити, наскільки підставовими є дії ТОВ «Воля-Кабель» зі зниження тарифів на окремі пакети кабельного телебачення з одночасним підвищенням вартості інших планів підписки. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

  Як повідомляла ТК, оператор запроваджує з 1 січня 2010 року нові тарифи на свої послуги. Зокрема, тарифи на аналоговий пакет «Україна» та цифровий пакет «Україна» будуть знижені відповідно з 32,9 грн до 30,9 грн та з 24 грн до 23 грн за одну точку підключення. Тарифи на інші пакети кабельного телебачення будуть підвищені. Наприклад, на базовий пакет «Україна і світ» з 42 грн до 45 грн, на розширений пакет «Всесвіт» з 69 грн до 77 грн. тощо.

  АМКУ надіслав ТОВ «Воля-Кабель», ВАТ «Інтернет Відео Комунікації» та ВАТ «Київські телекомунікаційні мережі», які є єдиним суб'єктом господарювання, офіційні запити з вимогою надати розгорнуту інформацію щодо підстав та обґрунтованості саме такої зміни тарифів.

  «Дії зі зниження тарифів можуть розглядатися як прагнення виконати законні вимоги і прийняте рішення Антимонопольного комітету», - ідеться в документі.

  Як відомо, у липні цього року АМКУ оштрафував ТОВ «Воля-Кабель», ВАТ «Інтернет Відео Комунікації» та ВАТ «Київські телекомунікаційні мережі» на 1 млн грн. кожне за зловживання монопольним становищем у вигляді завищення тарифів на послуги. Своїм рішенням Комітет зобов'язав компанії привести тарифи на послуги до економічно обґрунтованого рівня.

  Господарський суд міста Києва відмовив зазначеним компаніям у задоволенні позовів про визнання рішення АМКУ недійсним та задовольнив у повному обсязі зустрічний позов АМКУ про примусове стягнення штрафу з порушників. «Воля» оскаржує дане рішення в апеляції.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.