Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Основные преимущества ГБО
 • Обзор смарт-часов Huawei Watch GT

 • Новий скандал на Львівському телебаченні: Климовича звинувачують у зловживаннях


  13 декабря 2009 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  «Львівський портал» оприлюднив анонімний відкритий лист колективу Львівської державної телерадіокомпанії до прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко. У цьому листі працівники Львівського телебачення просять Тимошенко «припинити нецільове використання коштів та приміщень ЛОДТРК і запобігти цілковитому перетворенню державного підприємства на бізнес-проект його генерального директора».  «Шановна Юліє Володимирівно!

  Приводом до написання даного відкритого листа стали події, що відбуваються навколо Львівської обласної державної телерадіокомпанії. Як це не прикро, але мусимо констатувати: впродовж останніх років, що ЛОДТРК очолює Ярослав Климович, львівське телебачення з форпосту свободи слова, демократії та фахової журналістики перетворилася на приватний бізнес генерального директора державного підприємства.

  Сьогодні, коли країну поглинає тотальна корупція, державне телебачення просто зобовязане викривати та попереджувати ці ганебні явища та процеси, що відбуваються на теренах регіону. Натомість очільник державного підприємства пан Климович через вказівки підлеглим не лише гальмує висвітлення брутальних схем та оборудок в органах місцевого самоврядування, він і сам став їх безпосереднім учасником.

  Запропонувавши міській владі злочинний бартер - виготовлення та розміщення в ефірі ЛОДТРК потрібних міській раді програм взамін за нерухомість у центрі міста - пан Климович домігся незаконного передання в оренду ЛОДТРК так званого Будинку радіо, що знаходиться по вул.Княза Романа. Вартість оренди - 1 гривня, а її термін - 49 років. Частину цього будинку Климович одразу ж передав в оренду комерційній структурі, що належить його сину Ярославу Ярославовичу Климовичу. Цій же структурі гендиректор ЛОДТРК передав у довготермінову оренду з правом приватизації адміністративну будівлю площею 600 квадратних метрів, що знаходиться за адресою Високий Замок,4 і перебуває на балансі ЛОДТРК. Будинок уже реставровано і розпочато процес здійснення приватизації.

  На балансі ще однієї комерційної структури, генеральним директором якої є син Я.І.Климовича - Я.Я.Климович - перебуває також автомобіль, що ним пересувається гендиректор ЛОДТРК. Очолюване Климовичем-молодшим підприємство щомісяця отримує від ЛОДТРК державні кошти за оренду цього автомобіля. Водночас транспорт, що використовується ЛОДТРК для виробничих потреб, перебуває в катастрофічному стані (ЛОДТРК не виділяє коштів не те що на ремонт, а навіть на заправку автомобілів). І це попри те, що ефір телекомпанії заполонила політична реклама.

  Тим часом будівля ЛОДТРК перетворюється на такий собі бізнес-центр. В приміщеннях державного телебачення функціонує ресторан, який чи не щотижня здається в оренду під весілля та інші заходи. Є також кафе, продовольча крамниця і навіть ...стоматологічний кабінет (!). Опікуються ними виключно близькі родичі Ярослава Климовича. Щонайприкріше, всі ці неподобства чиняться на території державного режимного об'єкту. І це лише короткий перелік злодіянь пана Климовича.

  Відтак звертаємося до Вас з проханням припинити нецільове використання коштів та приміщень ЛОДТРК і запобігти цілковитому перетворенню державного підприємства на бізнес-проект його генерального директора. Маємо великі сподівання, що Ви як керівник уряду і кандидат у президенти, для якої боротьба з корупцією є одним із пріорітитетів у Вашій діяльності, не залишитесь осторонь тих безчинств, що кояться, і Ваше особисте втручання зупинить масштабні зловживання, що стали нормою для керівника ЛОДТРК.

  Трудовий колектив ЛОДТРК неодноразово намагався зупинити злочинні дії гендиректора. Свого часу теперішній голова профкому ЛОДТРК Петро Остапишин через ЗМІ намагався протидіяти зловживанням. Наш колега, колишній головний редактор ЛОДТРК Василь Семен, не один рік переслідувався Ярославом Климовичем та був незаконно звільнений. Ветеран львівського телебачення Оксана Прокіп намагалася протидіяти свавіллю і була передчасно відправлена на пенсію. Група молодих і талановитих інженерів компютерної анімації за чесний і принциповий виступ на зборах трудового колективу по розвінчуванню діяльності генерального директора була розформована, а працівників незаконно звільнено.

  Зі зрозумілих причин ми, трудовий колектив ЛОДТРК, не можемо опублікувати свої прізвища. Але у разі необхідності чесні працівники телерадіокомпанії готові дати правдиві свідчення компетентним органам.

  З повагою і надією на чесне розслідування злочинної діяльності гендиректора ЛОДТРК Ярослава Климовича

  Трудовий колектив Львівської державної телерадіокомпанії».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.