Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

На платформі Viasat з’явиться телеканал "Футбол" та "Футбол Єкстра"


14 ноября 2009 | Телевидение / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Евгений Ленов
Viasat (“ВІЖН ТБ») надаватиме доступ своїм клієнтам до перегляду тематичного футбольного каналу «Футбол» на платформі супутникового телебачення Viasat в Україні. Телеканал «Футбол» має ексклюзивні права на трансляцію в Україні матчів Прем’єр-ліги України, а також ексклюзивні права на показ чемпіонатів Іспанії, Франції, Португалії, Голландії, Шотландії. «Віжн ТБ» отримала ексклюзивні права серед супутникових платформ на поширення програм телевізійного каналу «Футбол», а також «Футбол Екстра», запуск якого планується у 2010 році.

Канал «Футбол» буде включений до пакету «Viasat Престижний» та стане доступним для перегляду наприкінці листопада 2009 року.

Клієнти Viasat матимуть можливість переглядати матчі найкращих європейських клубних команд, серед яких ФК «Барселона» та «Реал Мадрид» в іспанській лізі, «Олімпік» (Марсель) у французькій лізі, ФК «Шахтар» (Донецьк) та ФК «Динамо» в українській Прем’єр-лізі, ФК «Аякс» в голландській лізі.

Канали «Футбол» та «Футбол Екстра», запуск якого має відбутися наступного року, розширюють спортивну пропозицію Viasat, що включає Eurosport 1, Eurosport 2, ESPN Classic та Viasat Sport East – один із власних спортивних каналів Viasat, який транслюється у 12 країнах, зокрема в Росії та в інших країнах СНД та Балтії.

«Футбол», що наразі є доступним лише в кабельних мережах, веде мовлення впродовж 18 годин на день; «Футбол Екстра» розпочне мовлення у 2010 році та розширить перелік матчів, що транслюються наживо.

«Viasat має найбільш конкурентну пропозицію з-поміж усіх DTH операторів в Україні. Поповнення платформи українськими тематичними футбольними каналами ще більше посилить позиції Viasat. «Футбол», Eurosport 1 та 2, ESPN Classic і Viasat Sport East забезпечують нам найкращу в Україні представленість у спортивному сегменті», зазначив Улрік Бенгтсон, виконавчий директор з напряму платного телебачення на ринках, що розвиваються (Pay-TV Emerging Markets), Modern Times Group MTG AB, яка управляє «Віжн ТБ» як спільним підприємством зі Strong Media Group.


«ВІЖН ТБ» (VIASAT)

Єдиний ліцензований провайдер платного цифрового супутникового телебачення в Україні, що пропонує послуги під торговою маркою Viasat. Послуга Viasat надається з 1991 року в Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Естонії, Латвії та Литві. Канали Viasat транслюються в 24 країнах світу. Загальна кількість телеглядачів Viasat у світі становить більш ніж 100 мільйонів людей.

www.viasat.ua


MTG

Скандинавська медіа-група Modern Times Group – провідна міжнародна телемовна група, друга за розміром в Європі. Загалом аудиторія MTG нараховує 125 мільйонів глядачів у 30 країнах світу. MTG є найбільшим акціонером російської провідної незалежної телевізійної компанії CTC Media (Nasdaq: CTCM), також MTG – оператор №1 комерційного радіо в скандинавському та балтійському регіонах. Акції Modern Times Group MTG AB класу A та B котуються на стокгольмському фондовому ринку НАСДАК для компаній з високою капіталізацією (Nasdaq OMX Stockholm’s Large Cap market (MTGA та MTGB).

www.mtg.se

Источник: Пресс-служба PRP Ukraine
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.