Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Телеканал «Футбол» і майбутній «Футбол-екстра» виходять на платформу Viasat


12 ноября 2009 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Телеканал «Футбол» і компанія «Віжн ТБ» (ТМ Viasat) уклали ексклюзивну угоду про співпрацю строком на три роки, в рамках якої телеканал стане доступним абонентам платформи супутникового телебачення Viasat в Україні. Про це повідомляє піар-служба ТРК «Україна».

Як повідомляє піар-служба Viasat, канал «Футбол» буде включений до пакету «Viasat Престижний» та стане доступним для перегляду наприкінці листопада 2009 року. Поки що телеканал «Футбол» був доступним лише в кабельних мережах, де веде мовлення впродовж 18 годин на день.

Наступного року на платформі Viasat з'явиться також канал «Футбол-екстра», який буде запущений у 2010 році. Як уже повідомляла ТК, цей телеканал медіа-група «Україна» створює з метою розширення можливостей прямих трансляцій матчів європейських чемпіонатів і міжнародних змагань, які не знаходять місця в ефірі каналу «Футбол».

Таким чином, канали «Футбол» та «Футбол-екстра» розширюють спортивну пропозицію Viasat, що включає Eurosport 1, Eurosport 2, ESPN Classic та Viasat Sport East.

Нагадаємо, раніше на платформі Viasat була присутня ТРК «Україна», яка змушена була піти після початку судового процесу між «Поверхность Спорт-ТВ» і «Віжн ТБ» щодо прав на футбольні трансляції, які виходили на ТРК «Україна», на супутниковій платформі. Нещодавно «Віжн ТБ» виграв касацію у «Поверхности» за цією справою та розпочав переговори про повернення ТРК «Україна».

Довідка:

Телеканал «Футбол» - спеціалізований телеканал, присвячений футбол, запущений у листопаді 2008 року. Входить у медіа-групу «Україна». Директор - Олександр Денисов. «Футбол» є офіційним транслятором Прем'єр-ліги України, володіє ексклюзивними правами на показ в Україні чемпіонатів Іспанії, Франції, Португалії, Шотландії, Голландії.

«Віжн Тб» (Viasat) - ліцензований провайдер платного цифрового супутникового телебачення в Україні, що пропонує послуги під торговою маркою Viasat. Послуга Viasat надається з 1991 року в Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Естонії, Латвії та Литві. Канали Viasat транслюються в 24 країнах світу.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.