Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • Курус хоче позбавити «Торсат» реєстрації


  24 сентября 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
  Ігор Курус на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення 23 вересня запропонував скасувати державну реєстрацію компанії «Торсат» як суб'єкта інформаційної діяльності. За його словами, цей дистрибутор, прикриваючись державною реєстрацією, «вводить провайдерів у блуд».

  Питання виникло під час обговорення санкції попередження одеському провайдеру - ТРК «Ефір». У ході перевірки цієї компанії працівники Нацради зафіксували ретрансляцію двох неадаптованих програм - «РТР-Планета» і «Первого канала. Всемирная сеть», дистрибуторами яких є «Торсат». Представник ТРК «Ефір» заявив, що хотів розірвати угоду з «Торсатом» і просив дистрибутора визнати рішення Нацради про заборону неадаптованих каналів форс-мажорною обставиною та не застосовувати штрафні санкції. У відповідь «Торсат», посилаючись на свою державну реєстрацію та на рішення господарських судів, довів провайдеру легальність мовлення міжнародних версій російських каналів в Україні.

  «Ця компанія вважає, що дія законодавства України не поширюється на неї, і збурює до невиконання законодавства інші суб'єкти господарювання. Очевидно, держава повинна визначитися, чи потрібно здійснювати реєстрацію таких підприємств як суб'єктів інформаційної діяльності. Так не можна! Регуляторні органи приймають рішення, а "Торсат" розсилає свої вказівки і під тиском фінансових санкцій змушує провайдерів порушувати законодавство», - прокоментував свою пропозицію на брифінгу Ігор Курус.

  Також пан Курус нагадав про реєстрацію в Україні іншого підприємства - ТОВ «Об'єднання російських телеканалів», яке взяло на себе зобов'язання щодо адаптації телеканалу ПКВС до українського законодавства. За словами пана Куруса, настав час розібратися, хто в Україні відповідає за цей канал.

  В. о. голови Нацради Андрій Мирошніченко повідомив ТК, що юридичному управлінню Нацради доручили надати інформацію про можливі санкції і заходи щодо впорядкування діяльності ТОВ «Торсат».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.