Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Позаштатний корреспондент Нового каналу Віталій Глагола отримав наказ про звільнення.


13 августа 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
Співробітник Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії (ЗОДТРК) та позаштатний корреспондент Нового каналу Віталій Глагола отримав наказ про звільнення. За словами Глаголи, у вівторок його викликали до відділу кадрів і попросили підписати наказ. «Для мене це виявилося повною несподіванкою. 22 серпня я збирався у відпустку», - зауважив кореспондент.

Саме цей журналіст є автором інтерв`ю з мером Ужгорода Сергієм Ратушняком. Зокрема, у ньому міський голова дав різкі характеристики українським політикам. 6 серпня сюжет вийшов в ефірі Нового каналу, а наступного дня його показали на ЗОДТРК. Синхрон та відео скандальної зйомки демонстрували центральні телеканали України.

Сам Глагола каже, що не має підстав прямо пов`язувати своє звільнення зі згаданим сюжетом. Але чому його звільнили - не розуміє. «Зазначена причина - згідно з закінченням терміну трудового договору. Але ж мій контракт мав тривати до липня наступного року», - каже журналіст.

У коментарі «Телекритиці» генеральний директор ЗОДТРК Євген Шишков зазначив, що Глагола контракту не підписував і перебував на тимчасовій посаді. «Вийшла з декрету людина, посаду якої він тимчасово обіймав, от його і звільнили. Я про це взагалі нічого не знав, бо протягом чотирьох днів перебував в Австрії. Кажу вам правду».

Шишков повідомив, що журналіста вже запрошено до відділу кадрів, де йому запропонують посаду в інформаційному відділі. Звільнений журналіст розповів ТК, що найвірогідніше цю пропозицію не прийме: «Працювати на ЗОДТРК мені все одно не дадуть».

У пресс-службі Нового каналу повідомили, що захищатимуть інтереси свого позаштатного кореспондента. Для з`ясування подробиць інциденту до Ужгорода вже виїхала знімальна группа телекомпанії.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.