Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Кабельники просять Нацраду тимчасово припинити перевірки


12 августа 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
Асоціація кабельників «Укртелемережа» звернулася до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з проханням тимчасово обмежити проведення планових та позапланових перевірок з огляду на Постанову Кабміну №502 «Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року». Про це йдеться в повідомленні «Укртелемережі».

За інформацією асоціації, відповідно до роз'яснень Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, дія постанови поширюється й на Нацраду.

«Водночас, представники Нацради перевірки провайдерів програмної послуги не припинили. За червень-липень 2009 року на засіданнях Нацради було розглянуто близько 100 питань щодо проведення перевірок. Окрім того, Національною радою 24.06.2009 р. рішенням №1183 було затверджено план проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на друге півріччя 2009 року, який передбачає проведення 164 планових перевірок», - йдеться у повідомленні «Укртелемережі».

На думку асоціації, суб'єкти господарювання, що зазнали перевірки з дати набуття чинності постановою, мають право звернутися за захистом інтересів до суду - про анулювання санкцій за результатами перевірок.

Виконуючий обов'язки голови Нацради Андрій Мірошниченко сказав ТК, що листа асоціації наразі не отримав, тому прокоментувати звернення кабельників зможе згодом.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.