Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • Звільнено керівника Дніпропетровської ОДТРК Вікторію Шилову (ОНОВЛЕНО)


  25 июля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
  Державний комітет телебачення та радіомовлення звільнив Вікторію Шилову з посади директора Дніпропетровської ОДТРК. Цю інформацію ТК підтвердила сама пані Шилова.

  «Це все було зроблено, щоб мене усунути. На п'ятий день голодування вони змусили Державний комітет звільнити мене з посади. Міністр (так пані Шилова називає т.в.о. голови Держкомтелерадіо Анатолія Мураховського. – ТК) сказав, що нічого не міг зробити, його змусили», – так Вікторія Шилова прокоментувала своє звільнення.

  Також вона зауважила, що попросила колектив припинити голодування.

  Нагадаємо, 21 липня журналісти ДОДТРК розпочали безстрокове голодування на знак протесту проти тиску на канал з боку губернатора Віктора Бондаря. Серед вимог голодувальників – зустріч із Президентом України Віктором Ющенком, який, на їхню думку, як гарант Конституції має «захистити свободу слова». Проте Віктор Ющенко запропонував голодувальникам зустрітися з його Повноважним представником, а також закликав журналістів припинити голодування, а директора ОДТРК – не втягувати підлеглих у вирішення господарських питань.

  Після звільнення пані Шилова планує піти в політику і підтримати одного з кандидатів у президенти.

  «Швидше за все, це буде Сергій Тігіпко», – сказала вона.

  У Держкомтелерадіо ТК пояснили, що підставою для звільнення Вікторії Шилової стали конфлікти з місцевими органами влади, громадськістю, журналістськими колами та невиконання умов контракту на виробництво та розповсюдження телерадіопрограм.

  У коментарі ТК заступник керівника Держкомтелерадіо Олександр Курдинович спростував заяву пані Шилової, нібито наказ про її звільнення було підписано під тиском.

  За його словами, тимчасовим керівником Дніпропетровської ОДТРК стане заступник генерального директора Володимир Федорів.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.