Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Дитяче «Євробачення-2013» має пройти в Українї


  5 января 2013 | Музыка и шоу-бизнес / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  Прем’єр-міністрУкраїни Микола Азаров перекнонаний: після перемоги на дитячому «Євробаченні-2012» Насті Петрик наступний конкурс повинна прийняти саме Україна. Відповідна заявка буде розглянута до кінця січня поточного року. Про це він заявив під час зустрічі у Будинку Уряду з Настею Петрик, повідомляє «Урядовий портал».

  Пан Азаров підкреслив необхідність створення в Україні Громадської ради з питань підготовки конкурсу, яка б займалася питаннями підготовки до проведення конкурсу за підтримки держави. При цьому він звернувся до відомої української дизайнерки Діани Дорожкіної, яка була присутня на зустрічі разом з Настею, з проханням подати пропозиції щодо складу Ради, а також подумати над залученням до організації проведення конкурсу меценатів.

  «Безумовно, держава підтримуватиме проведення в Україні дитячого "Євробачення", але разом з цим, було б дуже добре запросити до цього процесу меценатів, творчу інтелігенцію, людей, які фінансово можуть допомогти організувати конкурс на високому рівні», - заявив Прем’єр-міністр.

  Він зазначив, що Уряд готовий уже через пару тижнів розглянути пропозиції з проведення в Києві міжнародного дитячого конкурсу і прийняти відповідне рішення: «Ми розглянемо ці пропозиції на засіданні Уряду і приймемо рішення. Ми визначимося з тим, що потрібно від держави, і будемо проводити. Якщо ми зуміли провести чемпіонат світу з футболу Євро-2012, то дитяче "Євробачення-2013" – ми теж зуміємо».

  «Українці - дуже пісенна нація. Наше завдання підтримати, допомогти, створити умови для розвитку талантів», - зазначив прем`єр-міністр.

  Як повідомляв сайт «Дуся», раніше українські політики, зокрема, народний депутат Ірина Геращенко, висловилися за відмову участі України в «Євробаченні-2013» в умовах економічної скрути.

  У відповідь Національна телекомпанія України (НТКУ) заявила, що держава не витрачає жодної копійки ні на проведення національних відборів, ні на участь представника від України у конкурсі «Євробачення», а всіі витрати понесе виключно переможець національного відбору.

  Нагадаємо, 58-й конкурс «Євробачення» пройде в скромнішому складі учасників. На разі відомо про офіційну відмову від участі у конкурсі Боснії та Герцеговини, Португалії, Словаччини та Польщі. Чехія не бере участі у пісенному змаганні вже третій рік поспіль, Люксембург - з 1994 року. Туреччина не буде представлена у конкурсі через незгоду з правилами голосування. Наразі свою участь у конкурсі підтвердили 39 країн.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.