Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Основные преимущества ГБО
 • Обзор смарт-часов Huawei Watch GT

 • В Осло Україна виступатиме під восьмим номером – Валід Арфуш.


  25 марта 2010 | Музыка и шоу-бизнес / На телеэкране / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  В Осло Україна виступатиме під восьмим номером – Валід Арфуш.Скандал навколо пісні-переможця відбору на «Євробачення» співачки Alyoshі (яку звинуватили у плагіаті-ред.,) насправді чорна піар-акція співака В. Лазаровича, підкреслив в ефірі ТВі заступник генерального директора НТКУ Валід Арфуш. Він вважає Лазаровича «піарщиком, а не співаком».

  Валід Арфуш наголосив, що призначення колишнім керівництвом НТКУ Василя Лазаровича представляти Україну на Євробаченні, є неприйнятним. Оскільки було дуже багато незадоволених артистів, які хотіли б взяти участь у відборі. «Ми надали таку можливість, влаштувавши «прозорий вибір, в якому і брав участь сам В. Лазарович».

  В. Арфуш вважає, що пісня Alyoshі не подібна до пісні Knock me out (американських співачок Лінди Перрі та Грейс Слік – ред..) але, щоб не виникло запитань «ми вирішили замінити пісню “To be free» на іншу. На сьогодні нова пісня є. В Осло відбулося жеребкування, і Україна виступатиме під 8 номером. Щодо штрафу, який наклала EBU на Перший національний за порушення термінів подачі заявки пісні, то Арфуш вважає його символічним.

  Стосовно відсутності грошей на проведення відбіркового конкурсу у попереднього керівництва НТКУ, то Арфуш не назвав би це проблемою, адже на його думку в Україні є артисти , які могли б профінансувати свій виступ на Євробаченні.

  Валід Арфуш не готовий представити кошторис відбіркового туру, мотивуючи це тим, що всі витрати в його організації взяла на себе «Савік Шустер студія».

  Найголовнішим В. Арфуш вважає той факт, що, незважаючи на скандали, Україна буде виступати на Євробаченні .

  Источник: Прес-служба телеканала «ТВі»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.