Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Звільнено директора житомирського обласного радіо


8 ноября 2011 | Радиовещание / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Директор ТВО обласне радіо і радіо «Житомирська хвиля» Житомирської обласної державної телерадіокомпанії Ярослав Власюк звільнений і переведений на посаду керівника нещодавно створеної продакшн-студії. Цю інформацію інтернет-видання «Житомир.info» «Телекритиці» підтвердив сам пан Власюк.

За його словами, з 1 листопада він звільнений з посади директора обласного радіо і призначений директором новоствореного ТВО «Полісся-фільм» Житомирської ОДТРК. Поки що в штаті нового підрозділу він працює один. «Нове ТВО створене для підвищення іміджу Житомирської ОДТРК в регіоні. Буде займатися виготовлення іміджевих відео- й аудіо-матеріалів, презентаційних роликів і фільмів, будемо працювати як рекламна агенція для ТРК», - розповів пан Власюк.

Ярослав Власюк очолював обласне радіо з кінця 2005 року, до цього протягом 12 років працював телережисером. Звільнення з облрадіо відбулося не з його ініціативи. Наказ про звільнення підписав в. о. генерального директора Житомирської ОДТРК Василь Головецький. Нового директора радіо «Житомирська хвиля» поки що не призначено.

Зазначимо, що Василь Головецький став виконувачем обов'язків генерального директора Житомирської ОДТРК на початку серпня 2011 року. До цього він працював заступником гендиректора. Попередній генеральний директор Віктор Бойко був переведений на посаду першого заступника гендиректора.

Коли відбудеться остаточне призначення генерального директора Житомирської ОДТРК, поки не відомо. За інформацією «Телекритики», на цю посаду, крім Василя Головецького, претендує радник голови Житомирської облдержадміністрації з питань роботи зі ЗМІ Михайло Жайворон.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.