Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«FM Галичина» запустила два авторські проекти і готує гумористичну програму


13 октября 2011 | Радиовещание / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Західноукраїнська радіомережа «FM Галичина» (ТОВ «ТРК "Галичина"») з початку жовтня запустила новий сезон, розширивши інформаційне мовлення та запустивши нові авторські проекти.Як повідомили «Телекритику» в прес-службі «FM Галичина», з першої неділі жовтня розширено формат новин у вихідні. Відтепер, новини виходитимуть 7 днів на тиждень, щодві години: з 8.00 - у будні та з 12.00 - у вихідні.Стартували дві нові авторські програми «Міський клюб» Галини Батюсь - про культуру і «все найцікавіше, що відбувається довкола», що виходить щоп'ятниці о 14.30 та 19.30 з повтором у суботу об 11.30, і «П'ять по третій» Наталі Кондратенко, що виходить щобудня з 15:00 до 17:00.З жовтня розширюється формат виходу програми «Народна година». Тепер, окрім суботи та неділі, з 19.00 до 20.00 програма виходитиме в ефір в офіційні державні та релігійні свята.Також завершується підготовка гумористичної програми - спільного проекту зі студією «Магарич».В ефірі, як і раніше, залишаються програма вітань «Привітанка від Діанки» (щобудня з 12.00 до 14.00), ранкова програма «Встати! Не спати!» (щобудня з 7.00 до 10.00), програма «Файна рандка» (у вихідні з 12.00 до 16.00), кулінарна програма «Галицька пательня» (щобудня о 10.30 та 18.30). Не змінилося і музичне наповнення - українська музика фольк-етно-ска напрямку.Прес-служба радіомережі повідомляє, що наприкінці вересня «FM Галичина» повністю завершила модернізацію ефірної студії та оновила передавальну техніку.За словами директора радіостанції Романа Заяця, підсумок роботи трьох літніх місяців засвідчив, що обрана стратегія у напрямку «галицького радіо» виправдала себе і дала свої результати: «Радіо "FM Галичина" зафіксувала зростання надходжень від реклами влітку у понад три з половиною рази, у порівнянні з весняним сезоном. Головною причиною цього стала зміна позиціонування радіостанції у напрямку музично-розважального "галицького" радіо» - зазначив він.Як повідомляла «Телекритика», навесні радіомережу «FM Галичина» очолив Роман Заяць. На початку червня «FM Галичина» оновила програмне наповнення та ефірне оформлення і стартувала в Тернополі, а згодом - у Луцьку.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.