Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Нова радіомережа «Новий обрій» отримала всі 55 частот


  16 марта 2011 | Радиовещание / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Головним переможцем конкурсів на радіочастоти стало ДП «Новий обрій» (концепція «Супер-радіо»), яке виграло всі 55 частот, на які подавало заявки. Підсумки конкурсів були підбиті на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення 16 березня.

  Зокрема, «Новому обрію» дісталися 12 частот з колишньої мережі радіо «Мелодія». Тепер новий гравець вийде на ринок у всіх 24 обласних центрах і в столиці Криму, а також ще в 30 містах.

  Національна радіокомпанія, яка подала найбільше заявок (102) здобула 17 вільних відрізків мовлення на частотах у невеликих містах і жодної повноцінної частоти.

  З-поміж існуючих радіо холдингів найсуттєвіше приросли мережі групи ТАВР. Її «Радіо Рокс» (фірма «Лямін») виграв частоти в Сімферополі, Житомирі, Полтаві, Кременчуці, Сумах. «Русское радио Україна» розширить свою мережу на міста Коростень, Северодонецьк, Кам'янець-Подільський, Kiss FM - на Вінницю й Ужгород, «Хіт ФМ» - на Яремне та Дрогобич.

  ТРК «Люкс» («Люкс ФМ») виграла одну частоту в Сімферополі, ТРК «Праймедіа» («Радіо 24»), що належить ТРК «Люкс» і мовить у Львові, виграла три частоти на Західній Україні: у Луцьку, Івано-Франківську, Рівному,

  Львівська ТРК «Галичина» («ФМ Галичина») теж розширилася на міста Західної України - Луцьк і Тернопіль.

  «Авторадіо» з радіогрупи УМХ виборов одну частоту в Рівному.

  «Шансону» з Business Radio Group дісталися по 12 год/добу на частотах у Дніпропетровську (решту часу мовить «Шансон») і Донецьку (решту часу мовить ТРК «Макіївка»).

  Щодо місцевих мовників, то ТРК «Медіапрофіль» перемогла в Сімферополі, ТРК «Подільські комунікації» - у Вінниці, ТРК «Аллюр» - у Кременчуці, ТРК «Акерман» здобула вільні відрізки часу в Любашівці і Миколаївці Одеської області, ТРК «Березне» - 4 год 20 хвилин на частоті в Курганах Рівненської області (поділила нову частоту разом з НРКУ).

  Що стосується державних компаній, то ДТРК «Крим» дісталася колишня частота радіо «Мелодія» в Сімферополі. Львівська ОДТРК здобула нову частоту в Сколе, Одеська ОДТРК - у Болграді, Рівненська ОДТРК - у Рівному, Черкаська ОДТРК - у Буках, Полтавська ОДТРК - у Гадячі та вільні відрізки часу в шести населених пунктах, Миколаївська ОДТРК - вільний відрізок часу в Миколаєві, Чернігівська ОДТРК - вільний відрізок часу в Новгороді-Сіверському.

  На повторний конкурс виставлять дві частоти «Мелодії» - у Львові та Полтаві, а також дві частоти в Черкасах, на яких не змогли визначити переможців, і відрізок мовлення в Балті, де не було претендентів.

  До резерву віднесено вісім частот або вільних відрізків мовлення в УКХ-діапазоні, на які не надійшло жодної заявки.

  Загалом на два конкурси було виставлено 126 радіочастот, подано 686 заяв від 101 компанії. ТК вже детально писала про учасників конкурсу.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.