Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Ольга Фреймут вестиме «Шоуманію»


31 мая 2011 | Новости / Разное | Добавил: Елена Ленова
Ольга Фреймут вестиме «Шоуманію» разом з Дмитром Коляденком. Про це ТК повідомили в прес-службі Нового каналу.

Окрім цього, формат проекту «Шоуманія» буде оновлюватись і вийде в ефір 12 червня у нових декораціях. За словами шеф-редактора шоу Олени Кучернюк, нові декорації будуть у вигляді нічного міста.

«Діма емоційний, а Оля додасть проекту раціональності. Якщо Діма як і раніше відповідатиме у "Шоуманії" за скандали, романи, інтриги..., то Оля порахує, скільки грошей заробляють зірки, скільки витрачають, скільки коштує шоу-бізнес... Оля не соромлячись буде ставити зіркам незручні запитання, які, безумовно, будуть цікавими нашим глядачам», - зазначила пані Кучернюк.

Також у проекті Ольга Фреймут розповідатиме глядачам про останні модні тенденції та про життя моделей.

«Це буде унікальний проект у межах "Шоуманії" - реаліті про життя моделей. Ми поселимо дівчат під одним дахом і за допомогою камер покажемо, які труднощі доводиться долати їм, щоб потрапити на обкладинки популярних журналів, як проходять кастинги, як після цього моделі знімають стрес, з ким спілкуються, як це сприймають їх батьки» - розповіла Олена Кучернюк.

Нагадаємо, Підйом» залишили ведучі Ольга Фреймут, Олександр Педан і Сергій Притула. Як повідомляла раніше ТК, усі троє займуться «сольними проектами». Новими ведучими «Підйому» стали Роман Скрипін, Ольга Цибульська й Андрій Шабанов.

Источник: www.telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.