Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • GlobalLogic запускає відкритий IT-курс для українців
 • Роумінг як вдома: тепер внутрішні тарифи Київстар діють в 16 країнах ЄС
 • Vodafone надав безкоштовні послуги на 230 000 000 гривень

 • Захисники журналістів обурені хамством чиновників і попереджають про бурю


  11 апреля 2010 | Разное / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Захисники журналістів обурені хамством чиновників і попереджають про бурюКиївська незалежна медіа-профспілка висловлює стурбованість низкою фактів брутального поводження представників влади з журналістами, які сталися днями. Про це йдеться у заяві голови комітету КНМП Юрія Луканова. "Повернення до минулих принципів, а точніше безпринципності у стосунках із засобами масової інформації спричинить нові заворушення у журналістському середовищі", - йдеться у повідомленні.

  Зокрема, Медіа-профспілка звертає увагу на "спробу СБУ поставити під свій контроль телеканал ТВі", на "затримання групи журналістів під час прес-конференції в "Українському домі", а також на "хамство міського чиновника по відношенню до журналіста телеканалу СТБ".

  "Перераховані факти, на перший погляд, ніяк не пов'язані між собою. Але вони дають уявлення про атмосферу, яка встановлюється в Україні. Якщо нова влада не дасть належних оцінок порушенням законів, то вона ризикує посіяти бурю", - йдеться у заяві.

  Медіа-профспілка звертає увагу нової влади, що "саме порушення прав журналістів 2004 року і раніше спричинило масові журналістські акції протесту і призвело до програшу нинішньої владної команди на позаминулих виборах".

  "І саме дотримання принципів свободи слова і, хоча не безсумнівне, але дотримання прав журналістів дало змогу встановити в країні демократичні засади, які дозволили нинішній владній команді у відкритій конкурентній боротьбі виграти вибори", - йдеться у заяві.

  Як відомо, журналісти ТВі у відкритому листі до президента Віктора Януковича заявили про те, що канал "став об'єктом тиску з боку Служби безпеки України".

  Журналісти наголосили, що СБУ при цьому забезпечує особисті та корпоративні інтереси голови служби - Валерія Хорошковського.

  Приводом до написання відкритого листа ТВі стали звернення СБУ до Нацради з вимогами документів по конкурсу на телерадіочастоти від 27 січня, а також лист від СБУ до регуляторного органу з проханням перевірити супутникову платформу "Поверхность Спорт ТВ", в якому зокрема увагу регуляторів звернено на трансляцію каналу ТВі.

  Водночас у четвер стався інцидент між журналістом СТБ і начальником Головного управління житлового господарства КМДА Володимиром Стороженком.

  Стороженко не захотів давати інтерв'ю журналісту і жбурнув його мікрофон у смітник.

  Источник: Спілка кабельного телебачення України
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.