Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?СТБ оновить формат «За Вікнами» або запустить новий проект


21 мая 2009 | На телеэкране / Украина / Передача на ТВ / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Телеканал СТБ відправив проект журналістських розслідувань «За Вікнами» у «творчу відпустку» і працює над оновленням формату проекту або створенням нового, який може його замінити. Про це «Телекритику» повідомив заступник голови правління СТБ з інформаційного мовлення Олексій Мустафін.

Програма перестала виходити в ефір наприкінці квітня. «Зараз вирішується, чи будемо ми продовжувати "За Вікнами" в тому вигляді, в якому програма існувала дотепер. Будь-який проект має розвиватись і вдосконалюватись. Зараз тривають робочі дискусії. Що з них вийде - побачимо. Можливо, буде не оновлений, а зовсім новий формат», - сказав Олексій Мустафін.

Останнім часом команда «За Вікнами» працювала над документальним спецпроектом «Епідемія жаху», присвяченим «новому» («свинячому») грипу. Програму покажуть 25 травня о 20.10.

Нагадаємо, з 8 березня програму «За Вікнами», яка з 2007 року виходила щопонеділка о 22.25, було перенесено на 17.00 неділі з повтором о 23.50 у понеділок. Таким чином канал звільнив слот для прем'єрного показу серіалу «Доктор Хаус». У новому слоті показники програми знизились.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.