Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?На НЛО TV стартувала програма про кіно з Денисом Івановим


5 мая 2014 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Olga Kravtsova
2 травня і ефірі телеканалу НЛО TV відбулась прем'єра нової програми «Про кіно на НЛО». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

У новій програмі, що буде виходити щоп'ятниці о 22.30, глядачі дізнаються, на які фільми минулого тижня українці ходили найчастіше, скільки грошей залишили у касах вітчизняних кінотеатрів і на які стрічки любителям кінематографу варто обов'язково звернути увагу.

Ведучий програми «Про кіно на НЛО» - відомий український кінопродюсер Денис Іванов. Щотижня він розповідатиме глядачам останні новини зі світу кіно, представлятиме прем'єри фільмів наступного тижня в Україні, відкриватиме подробиці зйомок актуальних кіноновинок і знайомитиме з шедеврами світового кінематогрофу.

Після кожного випуску «Про кіно на НЛО» глядачам буде запропановано перегляд стрічок так званого «інтелектуального кіно». Телеканал повідомляє, що до показу включені фільми «Замок в Італії», «Піаніст», «Саган», «Магічний Париж».

Режисер програми Денис Евстігнейкін.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.