Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Новорічна ніч з ТРК «Львів»


30 декабря 2013 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Olga Kravtsova
ТРК «Львів» та студія «Магарич» запрошують телеглядачів зустріти Новий рік «Тільки у Львові».


Опівночі на ТРК «Львів» добірний український гумор, найкращі співаки та колективи такі як: Ірина Білик, Гарік Кричевський, Піккардійська терція, Олександр Божик, Владіслав Левицький, Андріана, Олена Корнєєва, Назар Савко, балет «Життя» та інші - у проекті «Тільки у Львові».


Інформаційним партнером свята є радіо «Львівська хвиля».


«До новорічної ночі ми готуємось дуже ретельно, - коментує перший заступник генерального директора ТРК «Львів» Людмила Майор, - зйомки новорічної програми «Тільки у Львові» проходили за участі найкращих зірок Львова та України. До підготовки цього проекту підійшли з усією серйозністю, і це буде, без сумніву, найбільший український новорічний концерт в ефірі. Тому сподіваємось, що Твій Рідний Канал приємно здивує глядачів у новорічну ніч».

«Це буде своєрідна екскурсія Львовом, - зазначає ведуча новорічної програми Христина Купльовська, - покажемо глядачам у гумористичному забарвлені поведінку львів'ян, гостей міста, кумедні типові львівські ситуації. Сподіваємось, що глядачі оцінять наші старання та цікавий, на нашу думку, україномовний продукт».

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.