Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Новий канал запускає 2 листопада скетчком «Про що говорять тварини»


24 октября 2013 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
Скетчком «Про що говорять тварини» на Новому каналі стартує у суботу, 2 листопада о 16.00. Про це йдеться на сайті каналу.

Скетчком «Про що говорять тварини» - це десять історій про стосунки людей і тварин. Героями гумористичних історій стали корова, яка живе в селі і мріє потрапити в місто, гламурні собачки, які належать таким же господаркам, і пара блакитнооких панд, які живуть у зоопарку.

Художник по костюмах Оксана Масленнікова каже, що костюми героїв відрізняються від тих, у яких ходять по Майдану або які роблять для промоакцій: «Ті зазвичай на каркасній основі, тому менш рухливі. А нам це не підходить. Адже в шоу тварини ототожнюються з людськими характерами - ведмедики танцюють, корови бігають, собаки стрибають і залазять під стіл. На рукавах і рукавичках наших костюмів пришиті подушечки, кігтики й копитця. Якщо кіт закидає ногу на ногу, ці деталі видно».

Загалом у скетчкомі задіяні п'ятнадцять костюмів, з них лише два взяті напрокат. Усі інші були спеціально пошиті під кожну історію та актора. Найбільшою проблемою для костюмерів стало те, що деяких артистів запросили з Росії. І мірки довелося знімати по телефону.

Нагадаємо, проект вироблятиме Новий канал спільно з продакшн «Імперія добра» Антона Лірника, який і запропонував ідею цього скетчу. Режисер скетчу Кирило Папакуль.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.