Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?«1+1» починає показ «Шерлока» від BBC


8 января 2013 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
Канал «1+1» розпочинає показ серіалу «Шерлок» від компанії BBC, який було визнано найкращою програмою британського телебачення у 2012 році. Першу серію глядачі зможуть побачити вже у вівторок, 15 січня, о 20:00, повідомляє прес-служба каналу.Серіал ітиме з вівторка по четвер о 20:00.«1+1» покаже перший сезон «Шерлока» - три півторагодинні серії у власному озвучуванні «1+1» українською мовою. Згодом канал планує показати ще й другий сезон серіалу (також три серії), уточнили «Телекритиці» у прес-службі.Події серіалу розгортаються у наші дні, але дещо інакше, ніж ми звикли уявляти, читаючи книжки Артура Конан Дойла. Геній дедуктивного методу Шерлок Холмс та його новий знайомий Джон Ватсон розслідують загадкові злочини, користуючись усіма досягненнями XXI століття: нотатки на клаптиках паперу з легкої руки авторів серіалу змінились на мобільні телефони, мемуари доктора Ватсона - на блог в інтернеті, а улюблена люлька Холмса - на нікотинові пластирі. Але незмінним залишився головний ворог Шерлока - не менш геніальний Моріарті.Головні ролі в картині зіграли Бенедикт Камбербетч і Мартин Фріман.Нагадаємо, «1+1» уперше анонсував показ цього британського серіалу на презентації нового сезону в серпні 2012 року.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.