Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Тренером «Голосу країни-3» стане Святослав Вакарчук


1 января 2013 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
Тренером третього сезону вокального шоу «Голос країни» на каналі «1+1» стане лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.Як зазначається у повідомленні, для співака це буде перший подібний експеримент.«Незважаючи на моє досить скептичне ставлення до телевізійних шоу, про яке багато хто знає, я все ж таки вирішив спробувати і взяти участь. Маю надію, що мій музичний досвід допоможе зробити перші творчі кроки тим, кого насправді цікавить саме музика, а не слава», - пояснив своє рішення Святослав Вакарчук.Прізвища інших трьох тренерів «Голосу країни-3» стануть відомі найближчим часом. Третій сезон талант-шоу вийде в ефірі «1+1» навесні 2013 року.«Новий сезон буде найяскравішим з попередніх. І ми раді, що тренерами стануть найкращі українські зірки», - сказав генеральний директор «1 +1 медіа» Олександр Ткаченко.«Тренерський склад третього сезону «Голосу країни» стане найбільш збалансованим і цікавим за характерами і напрямками, що найбільшою мірою відображає сьогоднішню музичну індустрію України», - заявила продюсер «Голосу країни» Ірина Іонова.Як відомо, кастинги на участь у «Голосі країни-3» вже розпочаті. Анкету для участі можна знайти тут.Як повідомляла «Телекритика», переможець «Голосу країни-2» Павло Табаков підписав контракт із найбільшою у світі компанією звукозапису Universal Musiс Group.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.