Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?У новорічну ніч канал «Мега» покаже Нобелівський концерт-2012


28 декабря 2012 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
У новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня телеканал «Мега» покаже Нобелівський концерт, присвячений врученню Нобелівської премії миру за 2012 рік. Про це повідомляє прес-служба каналу «Інтер».Нобелівська премія миру - одна із п'яти нобелівських нагород, яку щороку вручають особі або групі осіб, які зробили особливий внесок у згуртування націй, знищення рабства та сприяння проведенню мирних конгресів. 2012 року Нобелівський комітет відзначив премією миру особливого номінанта - Європейський союз. Саме йому і було присвячено Нобелівський концерт, який відбувся 11 грудня у Осло на сцені Oslo Spectrum Arena.Ведучими концерту стали всесвітньовідомі кінозірки Сара Джесіка Паркер та Джерард Батлер.На сцені Oslo Spectrum Arena зійшлися Кайлі Міноуг, британський виконавец Seal, американські зірки Ne-Yo та Дженіфер Хадсон, норвезькі виконавці Сюзанна Сандфор, хіп-хоп гурт Kapre Diem та поп-зірка Марія Мена, шведська виконавиця Лале Пуркарім, популярний балканський гурт Fanfare Ciocаrlia, бельгійський співак та композитор Milow, португальський гурт OgueStrada, а також всесвітньовідоме тріо тенорів-тінейджерів II Volo.Усі зірки виступали у супроводі Оркестру Норвезького радіо, який прославився виконанням не лише класичних творів, але й сміливими експериментами з джазом, поп та рок-музикою. Свого часу цей симфонічний оркестр виступав разом із такими зірками, як Лучано Паваротті та Пол Маккартні.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.