Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стоит ли покупать запчасти для авто в Интернете

 • Реаліті К1 «Дім на заздрість усім» стартує 11 вересня


  4 сентября 2012 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  11 вересня на телеканалі К1 стартує реаліті-шоу «Дім на заздрість усім» виробництва «Студії Пілот». Про це повідомляє прес-служба каналу.  Програма виходитиме по буднях о 17:00.  «Дім на заздрість усім» - це змагання квартир і будинків, у якому чотири господарі квартири (будинку) по черзі демонструють своє житло іншим учасникам програми. В одній програмі між собою можуть змагатися одночасно як великі будинки, так і однокімнатні «хрущовки». У підсумку голосування учасників, визначається переможець, який отримує грошовий приз.  Всі оселі оцінюються трьома учасниками програми за п'ятибальною системою. Оцінки виставляються за трьома критеріями: креативність, затишок і практичність. Максимальна оцінка-15 балів.  Оцінювання проходить таким чином, щоб учасники до кінця шоу не знали, скільки балів вони один одному поставили. Кожен з них по черзі у свій день тижня запрошує в гості решту учасників шоу. В кінці зйомок четвертої квартири, коли виставлено бали усім чотирьом квартирам, оголошується переможець.  У програмі беруть участь представники різних професій і соціальних верств. «Як правило, це харизматичні веселі люди різного віку. У кожного з них свій смак, усталені погляди на життя і уявлення про те, яким має бути житловий простір», - повідомляє прес-служба.  У програмі взяли участь і публічні люди: письменниця Лада Лузіна, телеведуча Наталія Розинська, співачка Маша Гойя та багато інших.  Нагадаємо, кастинг на проект було оголошено в червні.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.