Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • Черкаська ОДТРК «Рось» запустить два прямоефірних ток-шоу


  31 августа 2012 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  Незабаром на Черкаській ОДТРК «Рось» у прямому ефірі виходитимуть два великі ток-шоу - політичне «Країна, яка нам потрібна» та молодіжне «Без бар'єрів». Про це «Телекритику» повідомила генеральний директор Черкаської ОДТРК Лариса Єфремова.  У ток-шоу «Країна, яка нам потрібна» розглядатимуться суспільно важливі теми: освіта, медицина, соціальні питання.  Молодіжне ток-шоу «Без бар'єрів», за словами Лариси Єфремової, буде так званою «молодіжною облрадою». Перед молоддю будуть поставлені питання, які не вирішила облрада. Команда молодих людей спробує презентувати своє бачення у вирішенні цих проблем, а експерти в студії будуть оцінювати, чи ці ідеї можливо втілити і чи дадуть вони бажаний результат.  На телеканалі «Рось» відбулося також переформатування програм про здоров'я та ЖКГ. Відтепер програму «Будьмо здорові» вестимуть не журналісти, а два лікарі. У програмі «Комунальний сектор» гості студії звітувативатимуть, як буде вирішуватися та чи інша проблема.  Зміни відбулися і на радіо «Рось-ФМ». Раніше на радіо програми виходили в запису, а зараз колектив цілодобово працює в прямому ефірі, з'явились нові ведучі та програми. На радіо будуть транслювати лише власний продукт.  «Я гарантую, що наше радіо буде найкращим в Україні. Я була програмним директором всеукраїнської радіомережі "Мелодія" , тому я знаю, що говорю. У нас дуже цікавий програмний контент, багато програм і інформаційних, і розважальних, і освітніх», - прокоментувала Лариса Єфремова.  Нагадаємо, що в серпні Черкаська ОДТРК «Рось» модернізувала технічне оснащення. Відтепер у телерадіокомпанії три нові студії, одна з яких - студія-трансформер, що замінятиме 14 знімальних майданчиків.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.