Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стоит ли покупать запчасти для авто в Интернете

 • «Перший національний» транслюватиме закриття Олімпіади та святковий концерт


  10 августа 2012 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  12 серпня о 23:00 на «Першому національному» відбудеться трансляція урочистої церемонії закриття ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні.

  Олімпіада 2012 року завершиться концертом, який названо "Симфонією британської музики". Вечір буде являти собою попурі британської музики, починаючи від творів знаного англійського композитора Едварда Елгара та завершуючи піснями відомої на весь світ співачки Адель. За задумом організаторів, послідовність виконання класичних музичних творів та сучасних композицій буде нагадувати симфонію. У церемонії закриття також візьмуть участь Джордж Майкл та гурт Muse, автори та виконавці офіційного гімну лондонської Олімпіади. У "Симфонії британської музики" буде задіяно понад 4 тисячі людей.  Також на церемонії відбудеться урочиста хода олімпійців з усього світу, які до 12 серпня розіграють 304 комплекти олімпійських нагород. За традицією, яка зародилася ще у 1956 році в Мельбурні, всі атлети будуть іти разом, що символізуватиме єднання спортсменів з усього світу.  Над Олімпійським стадіоном урочисто загасять олімпійський вогонь та піднімуть три прапори – Греції як батьківщини Олімпійських ігор, Великобританії, господарки Олімпіади – 2012, та Бразилії, країни, яка прийматиме наступні Олімпійські ігри.

  Показники трансляції відкриття Олімпіади на "Першому національному" перевищили середні показники трансляції Євро-2012 для цього ж каналу.

  Источник: mediabusiness
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.