Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Воля» запускає пакет дитячих каналів


31 мая 2012 | Новости / На телеэкране | Добавил: Елена Ленова
Поки що сім нових каналів доступні в промо-режимі тільки в Києві.

Провайдер кабельного телебачення «Воля» з нагоди Дня захисту дітей, що відзначається 1 червня, запускає в Києві новий тематичний пакет телеканалів «Дитячий». Про це 31 травня повідомила прес-служба «Волі».

Пакет розрахований на дітей від 1 до 15 років, повідомив директор з маркетингу «Волі» Ярослав Гуменюк.

«Дитячий» стане доповненням до інших тематичних пакетів «Волі». Зараз абоненти компанії можуть дивитися 13 спортивних, 23 пізнавальних і 14 кіноканалів.

Загалом у всіх пакетах «Волі» представлено 18 дитячих каналів.

У «Дитячому» поки що пропонуються сім нових каналів: Nick Junior (для дітей дошкільного віку), Jim-Jam (анімаційний для дітей дошкільного віку), «Детский» (російський канал для дітей 6-12 років і їхніх батьків), «Мультимания» (російський канал для дітей 3-11 років), «Радость моя» (просвітницький православний сімейний канал), TiJi (французький канал для дітей до 8 років), Gulli (пізнавальний канал для дітей 6-15 років).

До кінця липня 2012 року перелік каналів пакету «Дитячий» розширюватиметься. Після цього «Воля» запропонує абонентам самим визначити, які канали повинні залишитися в пакеті надалі. З другої половини липня на сайті www.volia.com проходитиме відповідне опитування.

Канали пакету «Дитячий» протягом найближчих місяців будуть доступні в промо-режимі для всіх абонентів цифрового телебачення в Києві. Протягом 2012 року пакет «Дитячий» буде запропоновано і в інших містах, де «Воля» вже надає послуги цифрового кабельного телебачення.Источник: telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.