Навигация

Популярные статьи
 • Как получить дубликат водительских прав

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  Реаліті про гостей Євро-2012 на «Україні» взяло частку 6,27%


  28 мая 2012 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  27 травня, у неділю, прем'єра реаліті-шоу «Вони їдуть до нас» на каналі «Україна» мала рейтинг 1,84%, частку 6,27% за комерційною аудиторією каналу (люди віком 18+ років, вибірка «50 тис.+»). Тут і далі наведено попередні дані (overnight) компанії GfK Ukraine.  За вибіркою «Вся Україна» показники нижчі: рейтинг 1,4%, частка 4,87%.  Програма вийшла у слоті 22.29-23.38.  Показники проекту виявились нижчими за середні каналу: «Україна» минулого тижня (21-27 травня) мала середню частку 11,9% за «50 тис.+» та 11,5% за «Всією Україною».  Нагадаємо, концепція реаліті «Вони їдуть до нас» передбачає історії п'яти уболівальників, жителів Європи (Франції, Німеччини, Швеції, Нідерландів), які перед Євро-2012 відправляються в подорож Україною, про яку вони зовсім нічого не знають, але яку хочуть побачити і зрозуміти, щоб під час чемпіонату бути гідом для своїх друзів.  Як уже писала «Телекритика», за схожим задумом проект робить канал «1+1» -«Євро на нервах». Його прем'єра вийде в понеділок, 28 травня.  Розрахунок показників здійснений для населення віком 18+, вибірки «Вся Україна», «50 тис.+». Дослідження телевізійної аудиторії реалізують GfK Ukraine і «Комунікаційний альянс», дані надані Індустріальним телевізійним комітетом (ІТК). Правовласником ліцензії на софт є ІТК. Детальніше про використані змінні дивіться в глосарії GfK.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.