Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?«2+2» транслюватиме матч ветеранів «Динамо» (Київ) – «Спартак» (Москва)


24 мая 2012 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
У суботу, 26 травня, на каналі «2+2» відбудеться пряма трансляція товариської зустрічі ветеранів двох легендарних футбольних клубів київського «Динамо» та московського «Спартака». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Матч зіркових команд «Динамо» – «Спартак» зразка 80-х років відбудеться в рамках святкування 85-річчня ФК «Динамо». У команді столичних динамівців глядачі побачать кумирів вісімдесятих: Віктора Чанова, Анатолія Дем’яненка, Василя Раца, Олега Лужного, Олега Протасова та ін. Не менш зірковим буде і склад московських гостей: Ринат Дасаєв, Федір Черенков, Сергій Родіонов, Георгій Ярцев та ін.

Зустріч відбудеться в Києві на стадіоні ім. Валерія Лобановського.

Пряма трансляція в ефірі «2+2» розпочнеться о 16:50. Коментуватимуть матч Валентин Щербачов та Ігор Циганик.

«За десять хвилин до початку матчу плануємо розповісти глядачам про команди та гравців. Враховуючи, що це все ж гра ветеранських колективів, під час матчу братимемо інтерв’ю у вільних футболістів. Тобто, це не буде трансляція у звичному розумінні. Після завершення матчу ми також плануємо надати слово гравцям обох команд», – повідомив керівник департаменту спортивних проектів групи каналів «1+1» Степан Щербачов.

Источник: mediabusiness
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.