Навигация

Популярные статьи
 • Как получить дубликат водительских прав

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  «Майданс-3» стартує на «Інтері» восени


  17 марта 2012 | Новости / На телеэкране | Добавил: Елена Ленова
  Третій сезон танцювального проекту «Майданс» стартує на телеканалі «Інтер» восени. Про це розповів генеральний продюсер каналу Володимир Зеленський сьогодні, 16 березня, під час презентації для рекламодавців.

  Інформації про особливості третього сезону ще не немає: телеканал продовжує укладати договори з учасниками проекту.

  Також, як відзначив пан Зеленський, за останні тижні «Інтер» вийшов у лідери за основними аудиторіями: «Ми мали збільшити частку починаючи з листопада на 30%. Ми її збільшили. Залишитись у лідерах – це хороші амбіції. Однак постійно так, напевне, не може бути».

  За його словами, до весняного сезону команда каналу ставила перед собою певні завдання: «Оскільки серйозні суперники («1+1», СТБ та «Україна») крок за кроком повторюють наші кроки у програмуванні, як дитина за мамою, то наше завдання для початку полягало в тому, щоб прем’єри великих шоу на канала-конкурентах не стали "прем’єрами". Так і відбулося: всі їхні шоу ми перемогли. Залишилась одна велика гумористична прем’єра на каналі "1+1" (шоу "Добрий вечір" - ТК), яка є для нас темною конячкою. Але проти неї ми зробили свою гумористичну ("Київ вечірній" - ТК). За тиждень побачимо, чия взяла».

  Нагадаємо, «Майданс» (у міжнародній версії Go Dance!) – один з найперших українських форматів, які були продані за кордон. Зокрема, формат придбали французька компанія Effervescence та американська MY Tupelo Entertainment. Також Star Media досягла домовленості з телеканалом «Россия 1» щодо опціону, і в ефірі цього каналу проект може з'явитися восени.

  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.