Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Іллєнко просить не дивитися «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» в інтернеті


28 февраля 2012 | Новости / На телеэкране | Добавил: Елена Ленова
Режисер стрічки «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» Михайло Іллєнко просить глядачів не дивитися і не викладати фільм в інтернеті. Про це він написав у відкритому листі на сторінці фільму у Facebook.

За словами режисера, і інтернеті викладено незавершену технічно версію. Михайло Іллєнко привертає увагу кіноманів, що безкоштовне поширення картини у мережі «остаточно знищує шанс на відтворення процесу виробництва, яке без повернення грошей через прокат неможливе».

«Дорогі глядачі! Сьогодні, блукаючи Холодним яром, я дізнався, що мій фільм "Тойхтопройшовкрізьвогонь" вже в інтернеті. Для багатьох з вас це зручно, для фільму - фатально і остаточно знищує шанс на відтворення процесу виробництва, яке без повернення грошей через прокат неможливе! - говориться у зверненні. - За п'ять років роботи над фільмом нас зупиняли... декілька разів. Кожного разу наша група вирішувала проблеми самостійно, цього разу ми не обійдемося без вашої допомоги - самі не зупинимо фільм у мережі! Для мене особисто в цій ситуації є додаткові дві складові: вам пропонується качати і дивитися напівфабрикат, незавершену технічно версію, як не має нічого спільного з фільмом. І на останнє - прошу вас не дивитися і не поширювати фільм в мережі. З повагою, режисер фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" Михайло Іллєнко».

За інформацією адміністраторів сторінки, офіційний DVD-реліз відбудеться 19 квітня 2012 року, тож ті, хто не зміг подивитися фільм у кінотеатрі, зможуть придбати диск.

Станом на 22 лютого збори «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» перевищили 1 млн грн.

Источник: telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.