Навигация

Популярные статьи
 • Как получить дубликат водительских прав

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  «Футбол» і «Футбол+» можуть вийти на Xtra TV з 1 червня


  24 февраля 2012 | Новости / На телеэкране | Добавил: Елена Ленова
  Спортивні телеканали «Футбол» і «Футбол+» можуть цього року з'явитися на платформі Xtra TV. Домовленостей про це поки не досягнуто, але переговори ведуться.

  Інформацію про перемовини «Телекритиці» підтвердив директор каналів Олександр Денисов, зауваживши: «Ми відкриті для переговорів з усіма кабельними і супутниковими провайдерами».

  Директор компанії ISTIL Telecom, що управляє Xtra TV, Джим Філліпофф розраховує на успішне завершення переговорів. «Це відмінні канали, і ми сподіваємося, що все буде добре», - сказав він ТК.

  Пан Філліпофф і раніше говорив про бажання здобути у свій пакет канали «Футбол» і «Футбол+», однак на той момент вони були обмежені контрактом з іншим оператором.

  Нагадаємо, що «Футбол» і «Футбол+» раніше мали ексклюзивну угоду із супутниковою платформою Viasat. Нещодавно вони продовжили угоду на три роки (до 2015 року), але право Viasat на супутникову трансляцію каналів «Футбол» та «Футбол+» більше не буде ексклюзивним.

  Строк дії чинної ексклюзивної угоди спливає 31 травня, а нова неексклюзивна починає діяти з 1 червня, уточнив пан Денисов. Відтак, з 1 червня «Футбол» і «Футбол+» можуть виходити ще й на інші супутникові платформи.

  Зауважимо, що, 22 лютого на супутнику Amos 3 з'явився сигнал третього транспондера Xtra TV - 11222H, DVB-S, SR 30000, FEC 5/6, на якому можуть вийти нові канали. Поки що для поширення своїх п'яти тематичних пакетів з 39 каналів Xtra TV використовує два транспондери.

  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.