Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Свати-5» на «Інтері» розпочнуться 5 грудня


21 ноября 2011 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
П'ятий сезон серіалу «Свати» на телеканалі «Інтер» стартує 5 грудня. Про це повідомляє прес-служба «Студії Квартал-95».

Зйомки фільму тривали з 15 червня по 29 жовтня у Києві та околицях міста. Виробництво «Сватів-5» продакшн здійснював самостійно. Режисер - Андрій Яковлєв. Написанням сценарію під його керівництвом займався авторський колектив «КіноКвартал».

У ролях: Федір Добронравов, Тетяна Кравченко, Людмила Артемьєва, Олександр Феклистов, Олеся Железняк, Микола Добринін, Анна Кошмал, Володимир Зельдін, Ольга Аросєва, Олена Сафонова, Еммануїл Віторган та інші.

Як уже повідомляла «Телекритика», за сюжетом, сім'я Ковальових прожила 8 років у Голландії і після цього повернулася додому. Свати радіють з того, що діти та онуки тепер будуть поряд. Однак за ці роки все змінилося: дівчинка Женя перетворилася на неформального підлітка, двійнята Віка та Микита стали корисливими «бізнес-бебі», а їхні батьки Максим та Маша цілком поглинуті власною кар'єрою. Свати забирають дітей на дачу на все літо.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.