Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Модний тиждень на ТЕТ


23 марта 2011 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Модний  тиждень на ТЕТДобіг кінця модний тиждень, офіційним теле-партнером якого став цієї весни канал ТЕТ.

Завдяки співпраці UFW з ТЕТ покази, що відбувалися протягом семи днів, змогли побачити не тільки гості Мистецького Арсеналу, а й усі охочі.

Щовечора у програмі «Щоденники Ukrainian Fashion Week» на каналі ТЕТ глядачів чекала свіжа порція аналітики, найцікавіші моменти свята моди, ексклюзивні інтерв’ю з дизайнерами, фешн-експертами та гостями показів.

Спеціально для тих, хто був присутній на показах особисто, ТЕТ підготував інший подарунок – яскраву зону відпочинку. Чимало модної публіки завітало до нас у гості. На стенді ТЕТ усі бажаючи мали змогу зробити собі пам’ятні фото, втамувати спрагу та спробувати свої сили у якості телеведучих. Доречі, відео-вітання з гостями UFW незабаром можна буде переглянути на офіційному сайті каналу – tet.tv

Закінчився весняний марафон Українського Тижня Моди гарячою вечіркою у гостинному лаунж-барі B-hush готелю InterContinental. Бажаючих потрапити на TET Fashion Party було безліч. У дружній та святковій атмосфері відбулась офіційна презентація модного реаліті-шоу «Маша та Моделі». Старт новому проекту ТЕТ дала неперевершена Маша Манюк. Разом з генеральним продюсером ТЕТ Іриною Костюк вона також вручила нагороду молодому дизайнеру Валерії Печеній. Колекція Валерії під назвою My People була визнана найбільш близькою бунтівному характеру ТЕТ.

На додаток гостей вечірки чекали показ Віталія Маньковського, виступ проекту The Maneken, молекулярні коктейлі та фото-сет Олександра Ктіторчука.

Впевнено можна сказати, що фінал Українського Тижня Моди відбувся на яскравій ноті!

Модний  тиждень на ТЕТ

Модний  тиждень на ТЕТ

Модний  тиждень на ТЕТ

Модний  тиждень на ТЕТ

Модний  тиждень на ТЕТ

Модний  тиждень на ТЕТТЕТ. НОВА ЛЮБОВ

Источник: Пресс-служба телекомпании «ТЕТ»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.