Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?ICTV поверне в ефір «Українську мрію»


10 января 2011 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
З 18 січня ICTV продовжить показ шоу «Українська мрія» - в ефір вийдуть фінальні випуски. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Нагадаємо, проект стартував 7 листопада, виходив щонеділі о 22:50. Однак у грудні канал припинив випуск програми. За інформацією ICTV, перенесення проекту зумовлене змінами в сітці: у січні програма вийде в інший день і в новому слоті.

Тепер останні випуски проекту вийдуть 18, 19, 20, 21 січня о 22:45.

Як уже повідомляла ТК, «Українська мрія» - це соціально орієнтований проект, подібний до «Акул бізнесу». У кожній програмі беруть участь по три учасники, бізнес-плани яких знаходяться в одній ціновій категорії. Приміром, у першій програмі змагаються учасники, чий проект коштує 30 тисяч гривень. А у фінальній програмі будуть представлені проекти на 600 тисяч гривень. Гроші з інвестиційного фонду «Українська мрія» отримує тільки один з трьох проектів. Його визначають інвестори, оцінюючи протягом програми рівень оригінальності ідеї, її реальність та здатність автора втілити даний проект.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.