Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Перший національний» покаже виступи претендентів на участь у «Євробаченні» від України


12 октября 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Починаючи з 17 жовтня, щонеділі, протягом п’яти тижнів глядачі «Першого національного» зможуть побачити виступ виконавців, які не пройшли відбір журі для участі в «Євробаченні-2011», і дати ще п’ятьом номінантам шанс виграти кастинг. Остаточного фіналіста буде обрано на початку наступного року. Про це повідомляє прес-служба каналу.

П’ять груп по 7 виконавців у кожній були сформовані в результаті відбору, який триває з 11 до 13 жовтня на кіностудії імені Довженка. У підсумку журі відбире лише трьох виконавців з кожної групи. Четвертого претендента від групи буде обрано за допомогою глядачів.

На початку програми з виступом «аутсайдерів» наступної групи вже буде відомо, хто продовжить боротьбу, а які троє виконавців залишать проект, йдеться у повідомленні прес-служби.

Єдиного учасника «Євробачення-2011» від України буде обрано на початку наступного року, каже заступник гендиректора НТКУ Валід Арфуш, якого цитує прес-служба.

Як писав «МедіаБізнес», за словами Єгора Бенкендорфа, програма-відбір до «Євробачення-2011» має бути створена у стилістиці, близькій до американського формату «Гонг шоу» 1968 року.

«Буде студія, в якій учасники пройдуть кастинг. Після на сайті з'являється відео з їхніми номерами для голосування. Протягом року або півроку глядачі будуть голосувати за учасників. Для топ-20 ми напишемо пісні, зробимо фінальний гала-концерт за їх учасниками і, відправимо переможця на «Євробачення», - зазначив тоді Бенкендорф.

Источник: МедиаБизнес
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.