Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Часы Tissot – аксессуар, который всегда с вами
 • Как выбрать видеодомофон?
 • Газоблоки Аэрок – качество и практичность

 • Суперзірка. Вєра Варламова: надсилайте у космос правильні думки


  1 июня 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Суперзірка. Вєра Варламова: надсилайте у космос правильні думки24 травня 2010 Вєра Варламова – дівчина, що не зі своєї волі стала білявкою на "Суперзірці". Фіналістка проекту розповіла про усі кастинги, на які вона ходила раніше, пошуки продюсера та віру в себе.

  В тебе вже був досвід участі у телевізійних шоу. Чого ти очікувала від "Суперзірки"?

  - Від самого початку я взагалі не вірила, що можу пройти так далеко. На всіх інших проектах я завжди "злітала", хоча брала участь у безлічі кастингів. Майже всюди мені казали, що я не відповідаю вимогам організаторів, проте не пояснювали, чим саме. На "Суперзірку" я вже прийшла від безпорадності та особливо ні на що не сподівалася. Думала, що, як завжди, почую на свою адресу, що я не формат, і на шоу мені немає місця.

  Ті передчуття збулися?

  - На предкастингу мені сказали, що голос в мене гарний, але одягнутися треба якось краще перед тим, як показуватися на очі членам журі. В якості прикладу вказали на фотографії моделей, що висіли на стінці, і мене таке відношення трохи образило. З іншого боку, наголосили на тому, що в мене є іскра в очах, справжність. Я цілу добу думала, яке вбрання обрати, а в підсумку прийшла у джинсах, білій футболці та кросівках.

  Суперзірка. Вєра Варламова: надсилайте у космос правильні думки


  На твою думку, що тобі допомогло дійти майже до самого фінішу проекту?

  - Я просто вірила у себе. Це єдиний момент у моєму житті, коли я нарешті побачила в собі талант і можливості розвиватися, за що я дуже вдячна "Суперзірці". Тепер я розумію, чому раніше в мене нічого не виходило – я просто не вірила у те, що все складеться по-моєму. Так що можу порадити усім тільки одне – надсилати у космос правильні думки.

  Що тобі найбільше запам’яталося за ці 3 місяці, що ти провела у Києві?

  - Дивно, але я пам’ятаю усе, що відбувалося, до найменших деталей, від самого початку до сьогоднішнього дня. Проте якщо виділити щось одне, то мені дуже сподобалося у Трускавці, ще коли нас було 100 учасників. Там увесь час ми знаходилися в напрузі, організатори перевіряли нас на мобільність, і ніхто не знав, яке завдання нам вигадають через кілька хвилин. В тих умовах я зрозуміла, наскільки швидко можу організувати себе та якими ресурсами взагалі володію.

  На одному з Інтернет-ресурсів є кілька відеокліпів з тобою в головній ролі. Що це за ролики, та з якою метою вони знімалися?

  - То була божевільна ідея мого друга: ми вирішили, якщо продюсер нас не шукає, то треба зробити промо, аби знайти його самостійно. Усі ці відео були зняті на фотоапарат, і на увесь процес в нас було зовсім мало часу. Ми записали фонограми шести пісень за кілька годин, нічого не чистили по звуку: як заспівала, так і вийшло. Потім прийшли на склад, де раніше зберігалися велосипеди, - то була наша знімальна локація. Там провели майже добу і створили ті відео, що зараз кожен може подивитися в мережі.

  Знайшли продюсера таким чином?

  - Ні. Взагалі ніяких пропозицій після того не було, але я рада, що в мене є ще й такий досвід – тоді на зйомках ми чудово провели час. Крім того, знайомим дуже подобаються ці записи.

  Ти розраховуєш виключно на сольну кар’єру чи готова працювати у музичному колективі?

  - Якщо мене запросять до якось гурту, то я радо прийму цю пропозицію. Я готова, навіть, співати в когось на бек-вокалі, адже розумію, що починати необхідно з малого. Я розгляну будь-яку пропозицію, пов’язану з творчістю, аби тільки залишитися в Києві. Завжди можна почати роботу у групі, а потім піти у сольну кар’єру.

  Хто твій найголовніший суперник на цьому шоу?

  - Мабуть, я сама собі найбільший конкурент. Вважаю, що не потраплю до трійки фіналістів, які боротимуться за перемогу. Всі, хто зараз залишився на шоу, - дуже сильні артисти, справжні працелюби. Та виділити когось не можу, хай усе вирішують глядачі.


  Слідкуй за перебігом подій проекту "Суперзірка" в офіційних групах ВКонтакте та Facebook.

  Суперзірка. Вєра Варламова: надсилайте у космос правильні думки

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.